Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hozzászóltam a kérdéshez, de...

Hozzászóltam a kérdéshez, de eltűnt. Mi lehet? Engem tiltottak, vagy a kérdést törölték?

Figyelt kérdés

Hozzászóltam egy kérdéshez, majd pár órával később meg akartam nézni, de nem találtam a feltett kérdést sem a megválaszoltjaim között, sem az eredeti helyén.

Nem voltam sértő, ezért nem értem a kérdés eltűnését.

Honnan tudom, hogy engem tiltott-e le a kérdező, vagy csak töröltette a kérdést?


2017. máj. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Megválaszoltjaid között nincs a kérdés, akkor törölve lett.
2017. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésnél nem tud senkit tiltani a kérdező. Azt csak üzenetnél lehet; bejelölheti, hogy nem kíván – például, tőled – több üzenetet fogadni. De, ezt is csak kapott üzenetnél tudja megtenni.


A kérdések egy bizonyos hányadát törlik. Vagy a kérdés szabályszegő, jelentik, és a moderátor törli. Vagy olyan, elfogadhatatlan vita – inkább sértegetés, személyeskedés – alakul ki a válaszolók között, amikor hiába törlik a válaszokat, folytatódna a dolog.


A te kérdésed a 8592692. kérdés, ami megjelent. Ugyanakkor, ha megnézed, a főoldalon kevesebb – most 8184874 - kérdés van feltüntetve. Ennyi található meg, a többit törölték a moderátorok.


A lap alján található Sitemap használatával látszik, hogy a legutóbbi időszakból nem található, például, a 8592902., 8592906., 8592921., 8592926., 8592932., 8592935., stb. kérdés.

A 8592900. – 8593199. kérdés sorszám tartományból 19 kérdés hiányzik.

2017. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es, köszönöm. Viszont azt nem értem, hogy akkor a moderátorok miért hagynak meg sok olyan kérdést, amiben már elharapódzott a vita 10-en oldalakon keresztül, míg egy fél napos kérdést, amihez volt eddig normális (amiket addig olvastam) kb. 12 db hozzászólás?

Nem gondolom, hogy az alatt a 2 óra alatt olyan vita kerekedett volna, hogy muszáj volt törölni.


Tehát a kérdező kérésére is törölhetnek, ha megindokolja, és a vitás/trágár hozzászólások miatti is.

De ezen két okon kívül mi miatt törölhetnek még, amikor látszólag indokolatlan lenne? Vagy hasraütésszerűen kiválasztják?

2017. máj. 4. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán kerekedhet nagy vita akár egy órán belül is. Vagy az is lehet, hogy maga a kérdés volt valamilyen formában szabályszegő (de legalábbis annak ítélték meg), és emiatt törölték.


A moderátorok nem tudnak minden kérdést ellenőrizni, így azok a viták, amelyeket nem jelent senki, következmény nélkül folytatódnak. De szögezzük le, hogy vitatkozni szabad, amíg normálisan működik a dolog, végülis különféle témák megvitatására van kitalálva az oldal. Amire általában, harapnak az a másik sértegetése, személyeskedés.

2017. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!