Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek az oldal moderátor...

Szerintetek az oldal moderátorai is szoktak ide kérdéseket kiírni?

Figyelt kérdés
Vagy csak olvassák a kiírt kérdéseket és moderálják őket?

2017. máj. 8. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ezerszer megválaszoltuk már, hogy moderátorként nem jelennek meg soha. Ez tény. Hogy egyébként írnak-e, ki tudja.

Akinek az a munkája, hogy felügyelje ezt az oldalt, nem valószínű, hogy még kérdezősködni is kedve van. Ha csak nem kapja feladatul, hogy forgalomnövelési céllal dobjon be valamit, amire sok kattintás várható.

2017. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Hááát. Ha kérdést nem írnak ki az nem zavar de legalább válaszolhatnának.


Kb 30 perce törölték a "Hogyan okozzak magamnak fájdalmat? Tippeket kérek!" c kérdésemet. Az én hibám hogy nem precízen fogalmaztam meg a kérdést de a szabályzatban nem találtam rá utalást hogy a jelenlegi cím tilos lenne.


Egyébként hogy pontosítsak én lelki fájdalomra gondoltam. Akkor érzem igazán hogy élek mikor tényleg fáj valami pl elhagyott a barátnőm stb. Persze megértem a moderátort aki elsőre azt hiszi hogy a kék bálnától bekékültem, de nem, én még mindig nigga vagyok. ☻


Amit itt művelek (moderátor döntésének bírálata) már a szabályzat szerint is tilos (de megeshet hogy mégsem :D kettes voltam szövegértésből, helyesírásból és fogalmazásból is).


"(h) a moderátorok döntését felülbírálni és a törölt Felhasználói tartalmakat bármilyen módon újra elérhetővé tenni, illetve a Felhasználó regisztrációjának törlése, vagy korlátozása után után új regisztrációt létesíteni. "


Izé ni... szóval.. a kérdés az lenne.. Ha újra felteszem a kérdés javított változatát az úgyszint tilos?


Most hogy így megszóltam az érinthetetleneket bannolni fognak? Humm inkább bántsátok a lelkemet azt jobban élvezném!


Minden mennyiségben jöhet a dislike! Köszi! Nem szándékosan vagyok hülye, ez mind magától jön.

2017. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

(én a nigga vagyok ☻)

Azt sem tudom pontosan, hogy miért törölték. Valószínűleg elfelejtették megmondani. Előfordulhat, hogy ződségeket beszéltem. :D

2017. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!