Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne olyan listát vagy...

EagleHUN kérdése:

Nem lehetne olyan listát vagy gombot betenni egy megnyitott kérdés mellé, mint más fórumokon is van ("A hol szóltam hozzá" linkelésére gondolok)?

Figyelt kérdés

Tehát van egy új kérdés már hozzászóltak sokan.

Ekkor én is hozzászólok, aztán még később is párszor.

Utána nem foglalkozom vele de mennek a hozzászólások rengeteg.

A lap alján lehet klikkelgetni az oldalak közt lapozni: 1,2,3,4,5,7....

De ilyenből nagyon sok lehet.

És néha szükség lehet arra hogy visszaolvassuk a saját hozzászólásunkat is.

De ezt nagyon nehéz megtalálni.

Szóval lehetne oldalt egy fel le gomb pl vagy egy link lista oldalt, amikor megnyitunk egy kérdést, és ezekkel könnyen oda tudnánk ugrani ahol hozzászóltunk vagy a fel le gombbal a sajátjaink közt lépkedni, kihagyva a rengeteg más álltall generált hozzászólás letekerését, lapozását, átnézését.

Nagy gondot okozna ennek a fejlesztésnek a kivitelezése az oldal készítőinek?

Szerintem az adatbázisból néhány lekérdezés készítésével viszonylag könnyen kivitelezhető lenne!

A ProHardware nevű oldal fórumában van ilyen jól működő rendszer ha példát szeretnétek mire gondolok. (Természetesen mindez csak regisztrált és bejelentkezett felhasználóknak elérhető!)



2017. máj. 27. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Technikailag, bizonyára, lehetne. De, attól, hogy itt megkérdezed, a GYK módosítására veled azonos lehetőséggel bíró felhasználó társaidtól, attól biztosan nem lesz változtatás.

Mint a GYK módosítását javasló társaid, te is kapsz majd 3-5 választ; az sem biztos, hogy mind támogató, egyetértő lesz. Ugyanis, felesleges egy meg nem valósuló ötlettel foglalkozni. Elvész a többi kérdés közt, aztán 2-3 héten belül jön a következő „jó lenne-e?” „nem lehetne-e?” kérdés. Aminél mindegy, hogy a válaszolók szerint jó lenne-e, vagy sem; lehetne-e, vagy sem, mert az itt feltett kérdés, a rá adott válasz, nem okoz változást.

Nehogy úgy járj, mint a viccben, a lottó telitalálatért folyamatosan az Úrhoz fohászkodó ember. Néhány hónap múlva megszólalt egy égi hang: „Könyörgöm, legalább egyszer adj fel egy lottót!”

Legalább egyszer írj az oldal tulajdonosának, hogy legalább tudjon az ötletedről olyan, akinek döntési, megvalósítási lehetősége van: info(kukac)webminute.hu , vagy gyakorikerdesek(kukac)gyakorikerdesek.hu

Az eredményt nem szükséges itt megírnod. Látható lesz, hogy nem lesz látható a javaslatod megvalósulása.

2017. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csinálni egy letisztultabb felületet, egy ingyenes appot, stb

Írjuk meg nekik, ok?

2017. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyes alapvetően egyetértenék veled.

De:

- Nem vagyok az összes felhasználó közös képviselője.

Így nem tudhatom hogy ennek a funkciónak a hiánya mást is

zavar-e, esetleg jól megvannak nélküle. Tehát először is

mindenképp a "népet" is meg szerettem volna kérdezni mi a

véleményük.


- Másrészt az adminok olvassák ezeket. És feltételezhető hogy ha maguk is értelmesnek találják akkor továbbítják mint kérést vagy ötletet a vezetőség felé, megfelelő formába öntve!


- Továbbá amennyiben itt rengeteg hozzászólás születne ahol a többség ezt szeretné az egy plusz megerősítés lehet a szerkesztők felé hogy gondolják ki és valósítsák meg.


Azaz az hogy én egy levelet írok a GYIK-nek nem jelent semmit.

2017. máj. 27. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem jó ötlet.
2017. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!