Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány figyelmeztetés után...

Hány figyelmeztetés után tiltják ki az embert?

Figyelt kérdés
Csak, hogy merjek-e még kérdezni egyáltalán. :D
2014. aug. 11. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéstől is függ. Ha "jól" kérdezel, az első után tiltanak, mindenféle figyelmeztetés nélkül.


Mivel nem egyformák a kérdések, nincs rá egyforma reakció sem, így erre válaszolni sem lehet hasznosan.

Ha nincs komoly szándékod csak a trollkodás, még a Humorból is kiraknak pár kérdés után.

2014. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én épp tegnap kaptam egy automatikus figyelmeztetést. Megkérdeztem a modikat, hogy wtf, és azt írták vissza, hogy "közel 40 moderált hozzászólásom van". Ezekről természetesen egyetlen figyelmeztetést sem kaptam. Szóval csak ügyesen, mert sunnyogás van...


(mellesleg vastagon benne vagyok a top 100-ban az össz értékelésem alapján)

2014. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én eddig kettőnél járok. Az egyik olyan téma, amit tényleg csak itt mertem megkérdezni (azt hittem erre való az oldal), egy létező jelenség, csak érthető módon nem beszélnek róla sokat.

A másik egy egyszerű morális kérdés volt, semmi rosszra buzdítás nem volt benne, és mintha láttam is volna hasonló kérdést évekkel ezelőttről. Végigolvastam a szabályokat is és nem értem.

2014. aug. 11. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 2-3 figyelmeztetés után végleg kitiltanak, vigyázz! Egyik nap azt veszed majd észre, hogy nem enged kérdést kiírni/válaszolni és akkor más késő. xD
2014. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 15. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Nincs számszerűsítve hogy mikor tiltanak ki, azt az adott körülmény határozza meg. Akár egy dolog miatt is lehet, vagy elhúzódva sok kicsi miatt is, de az sem olyan dolog miatt amit te leírtál. Kitiltani azt fogják aki a figyelmeztetés után is csinálja, vagy aki túl erőszakos/trágár/provokatív vagy egyértelműen troll és nem áll le vele.
2017. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg sok értelme volt szó szerint bemásolni a válaszomat egy 3 éves kérdéshez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__8654061..

2017. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!