Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet megnézni, hogy...

Hogy lehet megnézni, hogy felpontozták e a válaszom?

Figyelt kérdés

Nemrég válaszoltam egy kérdésre itt a gyakorin,és a kérdező hasznosnak találta a válaszom.Rajtam kívűl még egy ember válaszolt,és ezután azt írta a kérdező,hogy "Köszönöm a válaszokat,mentek a zöld kezek".

Ezután elkezdtem örülni,hogy de jó,valaki felpontozott.Csak az a baj,hogy ezt sehogyan se tudom megnézni. :D

Hogyan kell megnézni?Mert néztem a válaszom,de sehol sem volt kiírva,hogy kaptam egy like-ot.És minden kérdésnél azt veszem észre,hogy a válaszolók tudják,hogy mikor pontozzák őket fel vagy le.

Valaki tudna segíteni?



2017. jún. 6. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több embernek kell értékelni a válaszod, utána megjelenik a " A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad." rész előtt pl, hogy: A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik.

Ha csak egy ember értékeli, az semmit sem jelent/ér.

2017. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Ha bemered linkelni a kérdést, én szívesen adok neked zöld kezet! :D
2017. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm,így már értem :)


#2 Persze :D https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


1.válaszoló vagyok :) Amúgy rosszul emlékeztem,nem azt írta,hogy "Köszönöm a válaszokat,mentek a zöld kezek",hanem csak azt,hogy "mentek a zöld kezek" :D

(De nem valami nagy cucc a kérdés XD)

2017. jún. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!