Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem engedik, hogy...

Miért nem engedik, hogy aláírjam a válaszaimat?

Figyelt kérdés
Az oldal egyik alappillére az anonimitás. Ez világos. De ettől még egy nicknévvel miért nem írhatom alá? Így jobban visszakövethető, hogy korábban mit írtam és nem kell úgy hivatkozni egymásra (vagy a kérdezőnek egy adott válaszra), hogy "kedves 18:03-as", vagy "kedves 90%-os".
2010. máj. 21. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja nem lenne hülyeség ha legalább a válaszoknál lenne vmi név.
2010. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert a válasz tartalma a lényeg, és nem az, hogy ki adta.
2010. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem az a lényeg. De attól még miért nem lehet lehetőséget adni rá, hogy valahogy meg lehessen szólítani a válaszolót?
2010. máj. 21. 15:18
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem engedik, hogy aláírják? Pedig sokan aláírják...A "kedves xy%-os" kezdetű választ nem tartom jónak, mert az változhat, és több is lehet, viszont az időpontról általában tudni lehet, hogy melyikre gondolunk.
2010. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most reagáltak az adminok a kérdésemre.

Alá lehet írni, csak nem ajánlott, mert bárki átveheti a nickneved és semmivel nem tudod bizonyítani, hogy nem te írtad azt.

2010. máj. 21. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
én régen aláírtam minden válaszomat, és mondták a moderátorok, ha nem hagyom abba, törölnek.
2010. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát, nekem azt reagálták, hogy nem tilos, csak nem ajánlják.


De miért törölnek? Miért tilos?

2010. máj. 22. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:

mert így a válaszolókról kialakulhat vélemény, ami által esetleg hitelét veszíthetik a tanácsai

és így egymásról lassan lehetne gyártani a pletykákat

"ne hallgass xy-ra mert...."

vagy "jé te írtál hülyeséget a másik kérdésre, léghyszi ide ne írj..."

2010. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És az az oldal üzemeltetőit mit érdekli?

Amúgy...

1) Anélkül is lehet. Hasznos válaszadási százalék alapján pl. Millió meg egy példa van erre is.

2) Azt, hogy hogy írod alá, te döntöd el. Ha hiteledet veszted, akkor kitalálsz egy új nicknevet. Vagy, ne adj Isten, újra regisztrálsz és akkor a kutya sem fogja tudni, hogy te ugyanaz vagy.

2010. máj. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!