Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakorikérdéseken hány kérdés...

Gyakorikérdéseken hány kérdés letörlése után tiltanak ki?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 00:12
 1/7 anonim válasza:
0%
Nem is tudtam, hogyha törlöd a kérdést tilthatnak miatta.
2017. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem te törlöd a kérdést. Te nem tudod törölni a kérdést, az adminok törlik a kérdéseket, amik szabályszegőek. Azt viszont nem tudom mikor kapsz letiltást.
2017. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem változó.
2017. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az időtényező a fontosabb. Ha egymás után 3 kérdésedet törlik a moderátorok, mert csúnya szavakat használsz, vagy hasonló, akkor valószínű, hogy kitiltanak. De ha a 3 kérdés között párat nem, akkor szerintem nem. Vagy nem véglegesen.
2017. júl. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés jellegétől és tartalmától függően akár az első után is kitilthatnak. Nincs rá kézikönyv és aranyszabály, főleg publikus információ erről. Minél több törölt kérdésed van annál jobban nő az esélye hogy ki fognak tiltani, így nem éri meg ezt tesztelni.
2017. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok:


Nah most ezzel én is tanultam. :)

Nem mintha eddig törölték volna a kérdéseimet, de jó tudni. :)

2017. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj nekik emailt és kérdezd meg!


Mondjuk tényleg kicsit igazságtalan lenne, ha valakinek 10 év alatt összegyűlik 10 törölt kérdése és azért tiltják. Ha 1 év alatt gyűlik össze, az más.


Nekem valamiért a 10 rémlik, de nem tudom, ki mondta.

2017. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!