Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A privát üzeneteket hogyan...

A privát üzeneteket hogyan kezelitek? Itt a gyakorikérdéseken? Válaszoltok? Ha nem mutatkozik be annyira sem, hogy Józsi vagyok akkor letiltjátok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 07:38
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%
Ha értelmes tartalomról van szó akkor válaszolok. Senkit nem tiltottam még le. Minek kellene bemutatkoznia?
2016. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Aki suimpatikus, azzal beszélgetek. Aki nem,arra nem válaszolok. Kaptam már elég durva tartalmúakat, de senkit sem tiltottam. Ha újra ír, olvasás nélkül törlöm.
2016. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Tegnap kiírtam egy kérdést.És teljesen más témában kaptam privát üzenetet.Azt hogy Szia ! Erdély melyik részén élsz ? Erre válaszoltam,hogy magyarországon élek.Majd tovább folytatódott az írogatás,és én bemutatkoztam,hogy Imre vagyok (nem ez a nevem) és ő válaszolt,de továbbra sem mutatkozott be...Így azt sem tudom,hogy férfi volt-e vagy nő...De ő azt akarta hogy írogassunk privátban,de én nekem ez kellemetlen volt,és hajnali 1-kor beléptem,volt tőlle egy üzenet,hogy nem gond,de én azért letiltottam.Mert csak azon erősködott hogy,de ha mégis meggondolnám magamat írjunk.Azért nem folytattam vele,mert nem adta meg ugyanúgy a keresztnevét mint én,és én meg adtam a megye nevét ő meg nem...
2016. dec. 9. 07:55
 4/34 anonim ***** válasza:
Kérdezted, és annak ellenére sem adta meg?
2016. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem.Ő túl siklott rajta.Nem akarta felfedni a kereszt nevét,de ő rólam tudta,hogy férfi vagyok.Volt olyan hogy más írt privát üzenetet,de az bemutatkozott,hogy Kiss Imre vagyok stb...
2016. dec. 9. 08:02
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez ehy anonim oldal. Kérdezés nélkül nem biztos, hogy megadja, akivel beszélgetsz. Engem ez nem szokott zavarni, ha normális keretek között tudunk beszélgetni. Nem mondom,hogy követendő példa lennék, ne érts félre. Nyilván, neked ez fontos.
2016. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem szoktam privát üzenetet írni itt.Egyszer túlságosan is őszinte voltam egy Jehova tanúja nővel,és az betolakodott a magánéletembe.Tudta a teljes nevemet,telefonszámomat,email címemet.Annyira rám szált,hogy hiába léptem ki a gyakoriról,elért telefonon.Na azóta nem megyek bele nagy privát üzenetekbe.
2016. dec. 9. 08:09
 8/34 anonim ***** válasza:
*Egy
2016. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Jaj,hát telefonszámot, lakcímet itt nem adok meg. Volt, hogy hosszas beszélgetés után (3 hónap) e-mailt megadtam. Nem lett belőle nagy barátság, csak néhány jó beszélgetés.
2016. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Van itt pár ember, akivel beszélgetek. Van, akivel már több, mint egy éve. Nagyon sok mindent, intim dolgoktól, a mindennapokig mindenről, de egyiknek sem tudom a nevét és más közvetlen adatát. Akkor aktuális, ha élőben is akarunk találkozni.
2016. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!