Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket is indokolatlanul...

Titeket is indokolatlanul értékelnek le az emberek az oldalon?

Figyelt kérdés
Csomószor van, hogy készségesen válaszolok egy kérdésre (tuti jól, nincs félreértés) amikor meg később ránézek, 0% hasznosság van kiírva... Miért kell ezt csinálni?
2017. aug. 1. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen es eleg nagy bunkosag
2017. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen.

Sajnos ide elmebetegek is járnak: olyanok is, akiknek ilyen kényszerük van.

No meg sokan tetszési indexnek nézik ezeket a gombokat.

Úgyhogy a normális emberek most már sokszor félnek itt pontozni.

2017. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2017. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, figyelni nem figyelem; csak azt látom, hogy ahogy valaki arra reagál, amit írtam, már megint kevesebbet ír %-ra.

Hogy miért, az Isten se tudja. Őszintén, jóindulattal válaszolok, a véletlen kérdésekre sorban, amelyikről szilárd véleményem, álláspontom, tapasztalatom, gyakorlatom van.


Az érdekes lesz, amikor elérem a 0%-ot. Vajon mi lesz akkor?


Lehet, hogy az is számít a %-okban, hogy valaki milyen kérdéseket tesz fel? Mert, ha sok olyat, amire senki nem tud válaszolni, az esetleg baj. Nem tudom.

2017. aug. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előfordult már.
2017. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző, de azért megesik. Igazából az tetszik, amikor egzakt tényekről van szó és mégis "lepontozzák" a választ.
2017. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg amikor a válaszoló nem azt a választ kapja, amit szeretne, mert véletlenül én mint a téma szakértője válaszolok neki, erre elhord mindennek, bosszúból belép 3 helyről 3 névvel, és egyedül 0-ra pontoz. (A héten volt egy ilyen esetem.)
2017. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez tök vicces, erről tanulmányt kéne írni.

Beírtam erre a kérdésre, hogy engem nem szoktak INDOKOLATLANUL lepontozni. Erre lepontozzák a válaszom. INDOKOLATLANUL :D

2018. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze. És másokat is. Sokan ezért hagyhatják el a nevüket.


Hogy miért, azt nem tudom.

2018. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!