Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minek létezik a GYIK oldal,...

Minek létezik a GYIK oldal, ha bármit kérdezel és az a válasz, hogy "Ottvanagoogle! "?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 05:45
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Az lenne az oldal értelme, hogy olyan kérdéseket tesznek fel, amelyek igényelnek némi szakértelmet. De amikor olyankat kérdeznek, hogy mikor volt a második világháború, akkor sokkal könnyebb és sokkal gyorsabb lett volna guglival megtalálni.
2017. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amikor pl ki tettem azt a kérdést, hogy a kutyám hetek óta alig eszik, szomorú pofija van és van valami dudor a lába mellett, és azt is hozzá írtam hogy állatorvos is meg nézte már, neten is mindent megneztem és h volt e vkinek hasonló, vagy bármi tipp a megoldásra, erre be linkelik nekem a google első találatát ami mellesleg bolhanyakörves baromságokról beszél, számomra már kib.szottul unalmas!
2017. aug. 5. 06:56
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

A rossz helyesírás trágársággal keverve sem ide való, drága barátom.

Igen, az oldal arra való, hogy kérdezz. És igen, a google sokunk barátja.

A kutyás kérdésedhez én sem a google linket adtam volna válaszként. De rengeteg olyan kérdés van, ami sima csicskáztatás.

Vagyis aki felelni akar, nagy valószínűséggel maga is a google barátját fogja kérdezni.

2017. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert valóban számtalan olyan kérdést kiírnak, amire "két kattintással" megkapható a válasz. Jó, a kutyás kérdésed nem ilyen volt, de hát a GYK.- sok között is van mindenféle.
2017. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
#2 Lehet, hogy arra akart célozni a válaszadó, hogy a bolhanyakörvtől lett dudor a lábán. Ki tudja, lehet, hogy az ő kutyájának ez volt a baja. Gondolom, meg sem köszönted neki...
2017. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 endka válasza:
100%

Sajnos az én tapasztalatom szerint is a kérdések többsége arról tanúskodik hogy egy kis gondolkodással megkaphatta volna a választ, csak egyszerűbb beírni a kérdést. Ha még ráadásul magyarul sem tud a kérdező, ne csodálkozzon hogy beszólnak neki. Az más kérdés,hogy kell-e leoltani.

Pl. Programozás témában az esetek többségében az derül ki hogy nem segítség kell,hanem megoldás.

Az emberek szívesen segítenek de mások helyet nem dolgoznak.

Arról nem is beszélve hogy néhány kérdés esetén gyanús hogy egyfajta trollkodás áll a háttérben mert ha valaki ennyire hülyeséget kérdez csoda hogy még él.

2017. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Ilyen kérdés után mit válaszolnál?

2017. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 endka válasza:
Rövidebben: Normális kérdésre normális választ kell adni a hülye kérdésekre nem kötelező válaszolni. (meg a többire se)
2017. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 2

Igen, tény, hogy a válaszolók se különbek, mint a kérdezők.

Ahogy a kérdezők egy része se képes kérdezés előtt beütni az egyszerű kérdést a gugliba, úgy a válaszolók egy része se képes értelmezni egy kérdést, főleg nem értelmes választ adni.

De ettől még tény, hogy rengeteg kérdésre lehetne választ találni a Google használatával, ha nem lennének lusták végigolvasni az első oldal találatait.

Természetesen, tudom, van, akinek a számítógépes ismerete nem terjed ki a keresésre, az ilyenek kedvéért én nem az írom, hogy "Ottvanagoogle! ", hanem a Google válaszait linkelem, beírt kérdéssel.

2017. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!