Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van-e egyfajta sodródás a...

Van-e egyfajta sodródás a válaszokban és az értékelésekben?

Figyelt kérdés

Valaki feltesz egy kérdést és arra érkezik X válasz. Aztán jön X1, X2... stb. Tehát X egy jelleggé válik és ennek érkeznek változatai. Aztán hasonlóan (ennek analógiájára) Y, Z,... stb. Egymás változatai, de lényegében mindegyik ugyanaz. Magyarul, egyfajta sodródás történik, egy-egy jelleg felé a válaszokban.

A másik sodródás a "tetszik", "semleges" és "nem tetszik, azaz az értékelés. Ezt ugye elég nehéz ellenőrizni, de előfordul-e, hogy a válaszolók, azért pontoznak le ill. fel, mert a válaszoló alapból rosszabb ill. jobb százalékokkal rendelkezik?

Csak én képzelem be vagy tényleg léteznek ezek a jelenségek?

Mi a véleményetek?



2017. aug. 31. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is észre vettem! És azt is, hogy nagyban befolyásolja a további válaszokat az első komment. Illetve kicsit átfogalmazva, vagy még azt sem, a válaszolók kvázi ugyanazt írják le.
2017. aug. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, mint most én :D
2017. aug. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En azt vettem eszre, hogy nehezen mondanak ellent az emberek az elso valaszoloknak. Aztan ha egyvalaki megteszi, onnantol elojonnek tobben is. En ezt onnan vettem eszre, hogy en vagyok sokszor az, aki megtori a jeget (pedig az eletben konfliktuskerulo vagyok), ha nem ertek egyet az elso nehany valasszal, akkor csakazertis odairom, hogy en hogyan gondolom. Es utana elkezdenek szallingozni az enyemhez hasonlo valaszok.
2017. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok saját tapasztalataitokat! Én most nem sodródok, mert mindenkinek ment a zöld! :D
2017. aug. 31. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!