Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan tudom, hogy valaki...

Honnan tudom, hogy valaki akivel itt beszélgetünk privát üzenetekkel, letilt minket?

Figyelt kérdés
Van erre valami? Hogy "letiltott, az üzeneted nem érte el" vagy valami? Vagy csak küldözgethetem neki és nem tudom meg soha?

2017. okt. 3. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudod meg.
2017. okt. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2*Sü ***** válasza:
100%
Nem tudod meg. A letiltás kvázi az, mintha el sem olvasná az üzenetet, vagy elolvasva nem foglalkozik vele, nem tartja érdemesnek arra, hogy reagáljon ár. Ez letiltás nélkül is működik, a letiltás csak abban segít, hogy nem kell ezeket az üzeneteket kerülgetni, és kimazsolázni belőle a valóban releváns, a vele való foglalkozásra érdemes üzeneteket.
2017. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg csinálj egy másik felhasználót és azzal írj rá. Ha visszaír akkor biztos, hogy letiltott.
2017. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha törölteti magát vagy valamilyen okból törlik mint felhasználót itt, akkor megtudom azt?
2017. okt. 5. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt onan tudod meg ha egy válaszánál vagy kérdésnél nyomsz rá az üzenet küldésre. Ha törölte magát vagy tiltották akkor kiírja az oldal hogy ez történt.
2017. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2*Sü ***** válasza:

> Esetleg csinálj egy másik felhasználót és azzal írj rá. Ha visszaír akkor biztos, hogy letiltott.


Nem biztos. Lehet, hogy én sok levelet kapok mondjuk KovácsPistike02 -től. Nem tiltom le, de tudom miket ír. Lehet, hogy elolvasom, de tudom, hogy felesleges rá reagálnom, úgysem értené, miért hülyeség, amit ír. Már nem akarom meggyőzni, nem akarom válaszra pazarolnom az időmet. Tehát nem fogok neki válaszolni. Ha most ő beregisztrál Terminátor888 néven, és ír egy „Szia, tudnál nekem segíteni?” levelet, akkor lehet, hogy válaszolok rá, mert én nem tudom, hogy ő KovácsPistike02. Ergo ha egy új userre válaszolok abból nem következik, hogy a régit letiltottam.


Pontosabban igen. Tulajdonképpen letiltottam KovácsPistike02-t, csak nem a honlap „Nem fogadok tőle több üzenetet!” gombja segítségével, hanem a saját fejemben a „Ennek tök felesleges bármit is válaszolni” gondolattal.


~ ~ ~


Nota bene, miért fontos az, hogy valaki letiltott-e vagy sem? Te küldesz neki egy üzenetet. Ha van rá kedve, ideje, lehetősége, akkor majd válaszolni fog. Azt, amit válaszolni szeretne és akkor, amikor szeretné. Ha nem válaszol, akkor nem mindegy tulajdonképpen neked, hogy miért nem válaszol, hogy letiltott, letiltották a privát üzenet küldést nála, kigyulladt a számítógépe, elfoglalt és nem jár fel ide, kórházban fekszik, vagy meghalt? Ha az illető kvázi idegen, akkor a te nézőpontodból van ennek bármi jelentősége? Számodra a végeredmény így is, úgy is ugyanaz: nem válaszol.

2017. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!