Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok szoktak válaszol...

A moderátorok szoktak válaszolni lehet őket pontozni? Hány %-ban adnak jó választ?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szoktak, legalábbis olvastam már olyan választ régebben, ami olyan volt, mintha, közülük írta volna valaki. Ugyanúgy lehetett pontozni, de, hogy hány %-os volt, arra már nem emlékszem. Ugyanolyan válaszadók, mint bármelyikünk.
2010. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én egyszer olyasmit láttam, hogy az volt a kérdés, hogy Hol van a gyakorikerdesek.hu-nak a székhelye, vagy valami ilyesmi, és valaki leírta h esztergom nemtom mien utca nemtom mi de nem biztos hogy így volt. Nem lehetett pontozni meg % se volt. Csak nem vagyok ebben biztos azért érdekelt
2010. máj. 28. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérünk szépen egy moderátort ha szoktak válaszolgatni jelezzék valahogyan:DD
2010. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ugyanolyan regisztrációjuk is mint bárki másnak..


Nincs tiltva, nameg valamivel el kell ütni az időt :D


Legjobb meló, bár néha baromi monoton lehet és pszihésen terhelő ez a rengeteg baromság...


Sztem közülük van a rengeteg helyesírás megszállott is..

2010. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!