Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meg lehetne oldani a pontozás...

Meg lehetne oldani a pontozás ügyet? Már unjuk.

Figyelt kérdés

Az lenne az igazi, ha a kérdésre adott válaszokat CSAK az pontozhatná fel, vagy le, aki a kérdést felteszi. Elvégre ő kérdez, ő dönti el, hogy melyik válasz bizonyult számára hasznosnak.

Nagyon sokan eltávoztak erről a fórumról, mert a tényleg jó, hasznos válaszaikat lepontozták, amiből vita, veszekedés, felháborodás kerekedett ki. Ez főleg a babás-kismamás témakörre jellemző, ahol némely válasz a sárga földig le van szólva, le van pontozva.


2010. jún. 27. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én már írtam üzenetet az info@gyakorikerdesek.hu-ra, tegnap. Olyankat hogy miken kéne változtati. Ezt is. De válasz, semmi.
2010. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezért legyen egy elkülönített pontozási lehetőség is: a kérdésfeltevők értékelései

Nem tudom, nagyon eltérő százalékok születnének-e:)

2010. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Jogos a kérdező észrevétele.Egyesek sportot űznek a lepontozásból, f...juk sincs,mit pontoztak le, vagy szimplán szórakoznak.

Csak a kérdező pontozhasson!!!!!!(vagy fel)

2010. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem is kéne ez a hülye pontozás, felesleges.
2010. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Vannak, akik direkt a pontozás miatt mondanak/nem mondanak dolgokat. Fejezzük be a pontozást, hogy mindenki őszinte lehessen!
2010. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A pontozás segítség lehet a kérdezőnek is, aki nem tudja a választ a kérdésére, és ezért kérdezett, így a válaszokról sem tudja alapból eldönteni, hogy mi a jó válasz.
2010. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem a pontozást kell beszüntetni. Pl.:

Te felteszed azt a kérdést, hogy milyen színű a tej? (Lényegtelen, hogy hülye kérdés.)

Érkezik két válasz, egy igen és egy nem.

Ha nincs pontozva, akkor nem tudod meg az igazat, vagy csak a veszekedést fogod olvasni.

Ha van pontozás, akkor az igen válasz 100%-on, a nem válasz 0%-on fog majd állni, és így te is tudod, hogy mi a válasz.

A toplistában van egy olyan oszlop, hogy "értékszázalék", ami azt mutatja, hogy milyen százalékban pontozol. Akinek ez kevesebb, mint 50%, attól kellene megfosztani a pontozási lehetőséget.

2010. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Legtöbbször nem információt kérnek, mert azt a Google előbb kiadja, hanem véleményt, tapasztalatot, de akkor rögtön bevadulnak, ok nélkül, logikátlanul pontozgatnak.
2010. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Na pl. most, ebben a topikban mi a xxxért kell pontozgatni??
2010. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod, hogy sokan elhagyták ezt az oldalt (ami nem fórum!!!) ???

Én nem úgy vettem észre...

2010. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!