Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek kéne a GYK-nak...

Szerintetek kéne a GYK-nak újítania valamit az oldalon? Ha ti lennétek az oldal készítői, mit újítanátok rajta?

Figyelt kérdés

Most komolyan kérdezem. Ne olyanokat írjatok,hogy "semmit sem kéne változtatni" v. "a kinézet az jó úgy,ahogy van" stb. Gondolkozzatok kicsit másképp. Ha új felülete, új funkciói lennének az oldalnak, akkor sokan özönlenének újra az oldalra. Ez az én véleményem. A mostani adatok alapján azt látni, hogy esik a GYK látogatottsága.

Majd küldök linket erről.



2017. okt. 24. 02:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

A le- es felpontozason valtoztatnek.

Pl. a "hivatasos" lepontozok velemenyet nem vennem figyelembe

Szinten gond, hogy ha pl. elmagyarazod, hogy a H2O az a viz, es ezert lepontoznak a lapos-fold-hivok, akkor az eletben nem tudod feltornazni magad - es szerintem ezert is hagytak el a magasabb IQ-val rendelkezo, tanultabb szemelyek az oldalt, es silanyult le a valaszadok szinvonala (tisztelet a kiveteleknek!)

2017. okt. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%

- Utólagos szerkesztés

- helyesírás ellenőrzése

- kötelező forrásmegadás (egyes témakörökben)

- kép- és videó beágyazása

- közösségi funkciók (pl. nyilvános profilok, barátkozás, chat... stb.)


Persze sokan azért szeretik ezt az oldalt, mert pont ilyen és ennyit tud. A fentiek csak az én igényeim.

2017. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%

Az egész pontozásnak semmi értelme. Se egy-egy választ, se válaszolót nem pontoznék. A kérdezőt szerintem nem segíti a válasz százalékos értéke, a válaszolók meg bosszúból és elfogultan pontoznak. Akkor is ha tévednek, annak nyomnak zöld kezet, aki velük fúj egy követ, és pusztán azért lepontoznak, mert mást gondolsz, mint ők, tökmindegy, mennyire van igazad. Az meg pláne értelmetlen, hogy a válaszok pontozását hordozom a nevem mellett. Minek? Hiába van odaírva, hogy a válaszoló ilyen százalékban ad hasznos válaszokat, ez nem igaz.

Ja és az oldal dizájnját is meg lehetne lassan változtatni, olyan gagyi ez a kék buborékbetűs dizájn.

2017. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyjából ez a véleményem az oldalról, mint nektek. 2-es válaszoló, azon a közösségi funkciókon én is gondolkoztam, de amikor én írtam anno ötletnek, mindenki lehurrogott. :) Tényleg kellenének ilyen nagy volumenű változtatások, mert s GYK így hamar "kihal". Vegyük pl.: a Facebookot. Azzal nagyjából mindenki, aki ismeri, szerintem meg van vele elégedve. Néha-néha vetnek be új funkciókat, hogy az embereket ott tartsák.
2017. okt. 24. 08:39
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Elavult, erőforrászabáló dizájn...az oldal a saját szabályait sem tartja be ,az egyik válaszoló kíírhat trágár szavakat a másiknak törlik...tele vagy hirdetésekkel amiket nem törölnek(pl.fuxtec).minimum valamivel indokolni kéne a törölt kérdéseket,kitiltásokat...
2017. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%

Na igen, a tiltások. Az előző regemet azért törölték, mert egy "vicc" kategóriában lévő kérdésre adtam egy választ. Nem volt se trágár, se semmi, csak poén, egyszer csak hopp, törölték, utána az oldal kidobott és tiltva voltam. Miért? A többiek maradtak, pedig hasonló válaszokat adtak.

Egy év után meguntam, hogy tiltva vagyok, írtam nekik, hogy nem gondolják-e, hogy "letöltöttem a büntetésem". Írtak, hogy visszaengednek, be tudok lépni. Nem tudtam. A képembe hazudtak.

Úgyhogy új reg, azóta az egészről megvan a véleményem. Ennek a rendszernek sincs értelme.

2017. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

Ne legyetek nagy igényűek! Ahova nicknév nélkül teljesen anonim lehet kérdéseket kiírni és válaszolni, ez teljesen megfelelő.

Ha változna is előnyére a kinézet, akkor is a kérdezők többsége ugyanilyen szinvonalú lenne/maradna.

.

A pontozásról.

Részemről teljesen felesleges, mert ha valaki a pontozásnak megfeleni akarással választja meg véleményét/tanácsát, az már negativ IQ.

2017. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy az ilyen kérdéseket általában törlik,amivel azt jelzik h a felhasználóknak csak a napi oldal látogatás a dolguk azonkívül fogják be...
2017. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, nem törik ki, különben is,van jogom ilyet kérdezni. :-P
2017. okt. 25. 07:12
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Aha,azért töröltek ebben a hónapban is vagy 20at innen,valszeg még nem tűnt fel nekik...
2017. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!