Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell a kérdéseket...

Miért kell a kérdéseket feltenni, ha már korábban volt ilyen és bőven van rá kielégítő válasz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 19:39
 1/6 anonim válasza:
89%
szerintem azért mert mindig tobben vagyunk ezzen az oldalon és mindig több a tapasztalat
2008. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

egyáltalán nem "kell", csak a tisztelt felhasználók nagy része lusta utánanézni, hogy az ő kérdése előfordult- e már...

nagyon jó példa erre, a "gumi nélkül, ha időben kiveszem, akkor terhes lehet- e a barátnőm" típusú kérdésözön. naponta éppen 23X teszik fel ezt a kérdést, és amikor valaki szól, hogy talán tessék utánanézni egy kicsit, akkor még a kérdező van megsértődve.

2008. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb kérdést frissiteni nem rossz,mert több ember vàlaszol nagyobb a tapasztalat,mint ahogyan az elsö vàlaszolo is irta.

Példàul ha én azt kérdezem hogyan kell a töltööt kàposztàt késziteni,és màs is kérdi,azt nem tartom rossznak,mert fözési szokàs az van 100 meg 100,nem mindenkinél ugyanaz vàlik be.

De ha valaki olyat kérdez,hogy arra csak és csak egyetlen értelmü vàlasz érkezik,az vagy lusta,vagy azt akarja hogy neki személyre szoloan jöjjön a vàlasz,esetleg nem tudja hogyan kell a kérdésnek utànanéznie...

2008. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert mindenki szereti a személyre szóló válaszokat!! Hisz minden kérdésben van vmi egyedi,s mi sem vagyunk egyformák!! Én sosem szóltam le ha 1 héten 3szor találkoztam ugyanazzal a kérdéssel...segítek inkább ha tudok! Hisz azért vagyunk itt..segíteni,tanácsot adni!!
2008. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerubb feltenni a kerdest mint utanajarni a mar meglevo valasznak.
2008. okt. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az egyik legjellemzőbb tulajdonság (lustaság!) nem engedi hogy a keresőbe beírjuk azt, ami érdekel...
2009. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!