Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van most ez velem?

Miért van most ez velem?

Figyelt kérdés

Ha válaszolok egy kérdésre, akár terjengősen, akár röviden tömören, mindig 32%-osra lepontoznak.

Van ennek valami oka, hogy a lepontozók pont az én válaszaimra vannak ráállva?(alapból 82%-os voltam, most 80, és 15 éves vagyok)



2017. dec. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mindig pont 32-re? Esetleg a kategórián belül van szervezett lepontozás amitől mindenkit beállítanak egy adott terjedelmű értékelésre és nincs aki felhúzná ezeket. Az azért kétséges hogy tényleg mindig mindenhol csak negatívan értékeljenek. Ennyire nincs eltorzulva az oldal.
2017. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, pont csak engem, 2 kérdésnél is mindenki 100%-os volt vagy legalábbis 50 felett, engem meg lepontoztak, pedig jó válaszokat írtam.
2017. dec. 13. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy szerinted jó válaszokat írtál, de mások szerint, esetleg nem. Amúgy se keress logikát a le- , illetve fel "pontozásban"...
2017. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
És az itt tapasztalatak alapján "természetesen", ehhez a kérdéshez sincs 5-6, vagy akár több minta linkelve, hogy ne puszta találgatás legyen a mindig 32%-osra értékelt válaszokkal kapcsolatban.
2017. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!