Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan kell magamat az oldalró...

Hogyan kell magamat az oldalról kitiltatnom?

Figyelt kérdés

Hogy soha többet ne tudjak kérdést kiírni. Se újra regisztrálni.


Sajnos gyik függővé váltam, rengeteg magánéletemmel kapcsolatos kérdést kiírtam, és nagyon durván lehúztak a válaszokkal. Olyan problémáim lettek, amik eddig nem voltak, fel se tűnt, hogy ezek nem normális dolgok, amiket érzek/csinálok, csak ti döbbentettetek rá...


Becsavarodtam, bedepresszióztam. Le akarok szokni a kérdések feltevéséről és újra boldog életet élni!


Hogy haragítsam magamra a modikat? (Akik néha le se tojnak engem, jelentem a provokatív választ, de nem törlik!)


2018. jan. 31. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Írj egy mailt az adminoknak , amelyben kéred a fiókod törlését . Nem a gyakori hibája amúgy , hanem te vagy egy gyenge jellem , már bocsi . Szerinted nem találsz majd más netes függőséget pl ?
2018. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme . Ha függő vagy proxi szerveren keresztül úgyis visszaregisztrálsz.
2018. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez akaraterő csak kell. Ha nincs, akkor úgysem bírod majd ki és megkeresed-megtalálod a módját hogy folytathasd. Ha nem bírod megállni hogy az oldalt meglátogasd, az ellen a kitiltás nem is használ, mert csak írni nem tudsz utána, olvasni és idegesíteni magad mások hülyeségén még ugyanúgy lehet.
2018. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De amiket olvasok, azt nem nekem szánják, nem konkrétan engem akarnak személyeskedve megbántani.


Mikor törlik a felhasználómat? Már egy órája írtam nekik.

2018. jan. 31. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Írj valami sértőt az oldalra én meg jelentelek.
2018. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de már vagy 15-20 kérdésemet jelentették, nem fognak engem törölni soha :/
2018. jan. 31. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Megnyitod a "saját kérdéseidet", és ott törlöd az általad feltett kérdéseket. Ezzel nem fog az oldalról törlődni, de megakadályozza hogy 1 kattintásból lásd hogy új hozzászólások érkeztek, innentől már csak ignorálni kell.
2018. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Kezdj el rendszeresen kérdéseket és valaszokat írkálni a politika kategóriába és pár nap (max egy-két hét) után ki leszel bannolva.
2018. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom, másfél napja nem töröltek még. :D Köszi!
2018. febr. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!