Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdéseken mért...

A gyakori kérdéseken mért törölnek ki egy csomó választ?

Figyelt kérdés
Kik ők, hogy öbkényesen csak úgy letörlik a gondosan megszerkesztett válaszokat. Istennek képzelik magukat?
2018. febr. 3. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem, NEM istennek képzelik magukat, hanem vagy egy müködési szabályzat, amiben benne van a válaszok engedélyezett módja. Többek közt tilos gyülöletkeltö szöveg, a rasszista válasz, nem a kérdésre adott válasz, az offolás, a személyeskedés, a veszekedés, vagy az értelmetlen válasz, stb.


A törölt válaszok ezek közül valamelyik kategóriába esnek - és EZÉRT lesznek törölve!

2018. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

"A gyakori kérdéseken mért törölnek ki egy csomó választ?

Kik ők, hogy öbkényesen csak úgy letörlik a gondosan megszerkesztett válaszokat. Istennek képzelik magukat?"


ÖK a moderátorok, az oldal megfelelö müködéséért felelös személyek, ÖK a GYK!!! (és nem Isten, hanem a fönök), és az ö feladatuk az oldal müködési szabályainak betartása.


Jsaslom, olvasd el, mi az, ami nem engedyélezett válasz és akkor rájössz, hogy miért lett a te válaszod is törölve - mert szabályellenes volt.

2018. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 HaEv ***** válasza:
100%

Szerintem nincs a kérdéssel semmi baj. A moderátoroknak sem, ahogy elnézem.

Én kifejezetten örülök a moderátoroknak, hiszen igencsak el szoktak fajulni itt a vitatkozások és a kulturáltan érvelni tudó embereknek lett ez az oldal létrehozva. Nagyon remélem, hogy nincs túl sok dolguk azért. De tök jó, hogy vannak!

2018. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

#3


Szerintem meg van. Biztos vagyok benne, hogy csak a politika témakörre meg van egy külön ember a moderátorok közül, akinek az a munkája, hogy a politika témakör kérdéseit/válaszait moderálja.

2018. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mer valaki kérdezte h mit fogsz ebédre enni. Én meg mondtam, hogy tüttyölt ratylit. Erre kitörölték. Szerintem ez nem volt gyuloletkelto. Vagy erre hivatkozva mar mindent szabad? Es igaz h vegul nem azt ettem, de egyszer mar csinaltam es nagyon roaaz lett. Meg elvileg nincs is ilyen etel. De szerintem vicces. Mert kell ezmiatt kitorolni a valaszomat?
2018. febr. 4. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem EZT igencsak jogos volt, ha törölték!
2018. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban az egyik legkevesebb, de nehogy ez bántsa már az igazságérzeted. Itt elég keményen bele szoktak gázolni más méltóságába néha, egészen állati viselkedések is előfordulnak az anonimitás miatt, ami sokszor túl sokáig fenn marad, vagy ha nem konkrétan sértés, csak a stílus olyan, akkor még ki se szedik. Egyszer valaki fel akart akasztani és ezen kívül össze vissza próbált alázni minősíthetetlenül, ezek után én (tehát nem az illető) kaptam egy figyelmeztetést, hogy törölni fogják a kérdést, ha megint el fog fajulni :)
2018. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az én válaszomat is törölték, pedig semmi sértő, provokatív dolog nem volt benne. Abortuszos kérdés volt, csak annyit írtam hogy szerintem érdemes lenne megtartani a babát.
2018. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt akartam érzékeltetni hogy komoly választ is törölnek, nemcsak a tüttyölt ratylit.
2018. febr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy azt a választ pontosan így fogalmaztad meg, mint ahogy itt leírtad?
2018. febr. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!