Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon azok az emberek akik az...

Vajon azok az emberek akik az itt lévő értékelés gombokat like és dislike gombokként azonosítják képesek bármiféle kompromisszumra, toleranciára az emberi kapcsolataikban? Létezik számukra a saját egojukon, véleményükön kívül bármi más?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, itt csak pszichopata, egoista, korlátolt szennyládák vannak, akik gonoszabbak a sátánnál, ezt pedig úgy juttatják kifejezésre, hogy lepontoznak kompromisszumkész, felvilágosult, intelligens embereket.
2018. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Köszönöm egyes! Ennél szebben nem lehetett volna megfogalmazni.
2018. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egyértelmű a következtetés. Ezért jó hely a világ, hogy egy ilyen apróságból is meg lehet állapítani ennyire jelentős dolgokat.
2018. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ironikus felhangokat vélek felfedezni a válaszaitokban de személy szerint valósabb problémát látok a jelenségben.A válaszokat mindenesetre köszönöm.
2018. febr. 3. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Na, ahogy megláttam, hogy az ötös lepontozza Jaguárt, felpontoztam. Ne csak a negatívra koncentrálj. 😁
2018. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Van, amikor valóban like-dislike a dolog lényege.


De azért általában nem azért vannak emberek 0%-on, mert fáj az igazság, hanem mert hatalmas fasságokat hordanak össze, mellé pedig a modoruk is olyan hányadék, mint a tartalom.


Én pl a modorra nagyban szoktam szarni, mert egy anonim oldalon senki se mondja meg nekem, hogy fogalmazzak. Ennek ellenére mindig felpontoznak és 60-100 % körül mozognak a megjegyzéseim. Lepontozni meg azt szoktam, aki félrevezető, beteg fhaszságokat ír, vagy látványosan egy gyűlölködő nyomorék, aki csak mások vérét szívni van itt, érdemi gondolata nincs.

2018. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát, szerintem az emberek 99%-ánál abszolút like/dislike -ként működik. Persze nem tudom az egész fórumot megítélni, de ami nem tényeken alapuló, szakmai, ott mindenki a saját szubjektív nézetét akarja rápontozni a másikra, többnyire teljesen mindegy, hogy 2 szavas odaböfögést, vagy részletesen felépített gondolatokat oszt meg. Mire alapozom ezt?

Mostanra 8 éve vagyok regisztrálva az oldalon. Ez idő alatt rengeteget fejlődtem, sokkal több rálátásom van azokra a témákra, és sokkal több a valódi tapasztalatom is. Csomó mindenhez nem is volt érzékem, hogy egyáltalán olyan szemszögből tudjam értelmezni, mint most (és ez később is biztos így lesz).

Ehhez képest az idő előrehaladtával párhuzamosan romlottak le a megítéléseim :D Általában amiben tényleg volt szerencsém sokat tanulni az idő alatt, azok a legnépszerűtlenebbek. Ez az egész olyan, mint a propaganda, hogy muszáj valamit és úgy mondani, ahogy azt kell. Ha mindenhova a legsablonabb dolgokat írnám, akkor szerintem lazán 90 fölött lennék, de akkor nem lenne használható véleményem, pedig elvileg mégiscsak emiatt létezik ez a funkció...

2018. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Például az itteni példa is jól mutatja, ha beugatok a kérdezőnek és rá se térek a témára, akkor az 100%-ban "hasznos". Ha a véleményemet hosszan kifejtem ki indoklással, akkor az lepontozott, cáfolat nyilván semmi. Kell ennél több bizonyíték? :)
2018. febr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem értékeltem egy választ sem.A kapott értékelések kivétel nélkül a látogatóktól származnak.Nem akartam befolyásolni a saját értékelésemmel az eredményt.
2018. febr. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!