Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnak is ennyire rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is ennyire rosszul esett volna, vagy csak én fújom fel? 21l

Figyelt kérdés

Szóval, vittem egy kis házi készítésű pizzás csigát a barátomnak, akivel immáron 2 éve vagyunk együtt. Ez délelőtt volt, aztán elváltak útjaink, és este megkérdeztem, hogy ízlett-e neki? Hozzáteszem, hogy egyébként nagyon szeretek sütni, és szerintem ez a pizzás csiga különösen finom lett, ezért úgy kellett eldugnom itthon, nehogy elfogyjon mielőtt találkoznék a párommal. Visszatérve az estére, azt mondta, nem volt még kedve megenni, valahogy nem volt sütis hangulatában, nem kívánt semmi édeset, szóval berakta a hűtőbe. Na, ennek hallatára én teljesen elkeseredtem. Nem azért, mert nem ette meg, hanem azért, mert kiderült számomra, hogy annyira se méltatta a gesztusomat, hogy megnézze, mégis mit csomagoltam az alufóliába. Csak én fújom fel a dolgot, vagy ez másnak is rosszul esett volna?

(Hozzáteszem, hogy a barátomnak jelenleg baromi sok szabadideje van, tehát nem az a szituáció, hogy nem volt ideje megnézni se, csak haza dobta a kaját, mert ment dolgozni, vagy akármi.)



2016. okt. 18. 19:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

Ez engem is felcseszett volna :/ legalább tényleg nézte volna meg...

Sajnálom :S

2016. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Kívánom neked, hogy ennél nagyobb gondod az életben ne legyen.
2016. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

:) De drága vagy, de most komolyan :)

Egy ilyen eset miatt én nem akadnék ki, bárkivel előfordulhat ilyen egyszer-egyszer.

2016. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Ennel nagyobb gondod tenyleg ne legyen, mert nagymama korodra csupa sertodesbol fog allni az eleted.
2016. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Valahol megértem a kérdezőt, legalább megnézhette volna.

Én dettó ilyen érzékeny vagyok, pedig 16 éve főzök/sütök.

Ne keseredj el azért, tényleg megfeledkezhetett róla.

2016. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is rosszul esett volna, abszolút megértelek. A párom még a fél perc alatt összecsapott szendvicsemet is megeszi és utána megköszöni, hogy finom volt.

Szerintem a legjobb (és legérettebb) dolog, amit tehetsz, hogy nyugodt hangnemben elmondod neki, hogy ez nagyon rosszul esett és elmagyarázod, hogy miért.

2016. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem esett volna jól, hogy nem kóstolja meg, de ez még megbocsájtható bűn. :)
2016. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

A pizzás csiga mióta édesség a barétod szerint??

Legalább valami jobb kifogással jött volna...

2016. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
bolhából elefántot szitu
2016. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem akadtam volna ki rajta :) Kozoltem volna vele, hogy "az amugy pizzas csiga volt te suttyo :D", o meg valoszinuleg meglepodott volna es sajnalta volna, hogy meg se nezte. Ennyi. Ilyesmiken nem problemazunk.
2016. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!