Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor változott meg a Gyakorik...

Mikor változott meg a Gyakorikérdések ikonja, és miért?

Figyelt kérdés
Rögzítve van a weboldal, és látom, hogy megváltozott az ikonja.
2018. febr. 10. 15:00
 1/9 Gál Zoé ***** válasza:
83%
Megváltoztatták az oldal készítői. Azt hitték így jobb lesz, de rosszabb.
2018. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 napja, és azt gondolom senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy miért, de jó nagy retardált lehet az, aki ezt az ikont jónak gondolta. :D
2018. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez egyben a ki nem mondott válasz, hogy miért nem fogják átalakítani az oldal kinézetét. Egy favicon után is kitörhetne a forradalom, hát még egy drasztikus designváltás miatt.


Pedig csak annyi a hibája hogy más mint amit megszoktál, és az emberek nem hajlandóak kilépni a komfortzónájukból és minimálisan is nyitottak lenni valami új dologra.

2018. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A hibája az, hogy faviconnak egyszerű, jól látható alakzatot érdemes beállítani, mert legtöbbször ezt az ikont kicsiben látja az érdeklődő, és csak egy kivehetetlen képet fog látni, ami egyáltalán nem nyújt kellemes érzést az oda látogató egyénben, és egy gagyi oldal hatását fogja kelteni. Ez egy teljesen alapvető dolog, amit minden webdesignernek észben kell tartania, ezért úgy látszik, aki ezt a szörnyűséget művelte egyáltalán nem jártas az internet világában, vagy akár az ésszerű gondolkodás művészetében.
2018. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, mert nekem meg fel sem tűnt. Nem különösebben érdekel, hogy milyen az ikonjuk, nem azért "járok" ide.
2018. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ez most komoly?! Én totál azt hittem eddig, hogy ez valami "hiba" és majd kijavítják...
2018. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Visszaváltoztatták az ikont! :)
2018. febr. 17. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Juhéé!
2018. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem változott vissza :/
2018. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!