Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell elítélni más...

Miért kell elítélni más véleményét?

Figyelt kérdés

Mindenkinek joga van a saját meglátása szerint nevelni gyermekét.Miért kell lenézni,elítélni más véleményét,amikor segítséget akar nyújtani?Az hogy a kérdező anyuka elfogadja-e vagy sem az úgyis rajta áll.Nem hinném hogy bárki is szándékosan hülyeséget akar állítani,miközben kisbabák egészségéről van szó,hisz mindannyian anyukák leszünk vagy vagyunk .

Ne haragudjatok, de már egy jó ideje figyelem( nem csak magamról beszélek)az értelmes segítőkész válaszok mindig le vannak pontozva.Miért nem lehet elfogadni ha valaki másképp tudja,vagy valakinek más jött be?


2008. okt. 27. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos az interneten a névtelenség rányomhatja a béllyegét a válaszokra, illetve arra, hogy ki mit mond. Én azért láttam már iszonyat buta válaszokat, ráadásul van aki azt élvezi, ha riogathat másokat, persze szerencsére ezek kevesen vannak.

Jó lenne, ha csak a kérdező tudna pontot adni, hisz ő dönti el, hogy neki fontos volt-e vagy sem a válasz.

Azt hiszem egyet értek veled.

2008. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez az egész oldal kezd tönkremenni,miota pontozni lehet.

Miért pontozhatunk egyàlatalàn?????????

Nem értem.

Nem itélnek itt el,csak sokan szeretnének a listàn elörébb jutni.

2008. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet ,de attól miért lesz jobb nekik? Igazad van,pedig ugye sztem itt pont az a lényeg,hogy véleményeket olvassunk,tapasztalatokat cseréljünk.

Köszönöm a válaszokat.

2008. okt. 27. 17:28
 4/7 anonim válasza:
93%

Én pont emiatt nem nagyon nézem már, hogy milyen az értékelés, mert nem megbízható, és már bocsánat, de szerintem némi intelligenciával bíró ember számára mindenképp hasznos megismerni mások nézőpontját, véleményét, még akkor is, ha azzal nem is feltétlenül ért egyet, pont ezért nincs értelme a hasznosság mérésének. Persze, ha valaki valami nagyon gáz választ ír, az más.


Sajnos ez van, úgyse tudunk vele mit kezdeni, valakinek ez a szórakozása, és ez inkább őt minősíti.

2008. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
mert itt kiélheti magát aki nem tudja elfogadni más véleményét.egyébként sokáig ezért nem jöttem erre az oldalra,mert szerintem annyira nem jogosan pontoznak.régen nagyon szerettem ezt az oldalt,már nem annyira:-((szinte már nem is a kérdésre válaszolnak,hanem a másik válaszát ócsárolják!nem?
2008. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ezt én sem értem. Én úgy vagyok vele, hogy ez az oldal azért van, hogy ha nem tudsz valamit akkor megkérdezd és arra vársz, hogy értelmes választ kapj rá. Erre van amikor olyan választ kapok, hogy minek kérdezek én ilyet, meg a kérdésemre nem választ kapok, hanem egy válaszoló rákérdez, hogy mit jelent amit kérdezek. Aztán meg van amikor elkezdenek vitatkozni egymással és üzengetnek egymásnak a kérdésemen belül. Ennek mi értelme? Én válaszolok a kérdésre, ha tudok, de nem kezdek vitatkozni mással. Csak a saját tapasztalatom írom le és ha nem értek egyet a másik véleményével azt megtartom magamnak.

Igazatok lehet bele sem gondoltam, hogy van aki csak szórakozásból van itt, hogy hülye válaszokat adjon és vitába keveredjen mással, mert ez élteti. Nem gondoltam volna.

2008. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom akire vonatkozik amiről beszélünk igencsak magára vehette.Na jól van élje csak ki magát mindenki rajta,én ha kérdésem lesz továbbra is felteszem,és remélem továbbra is lesznek olyan rendes,értelmes emberek,mint ti akik válaszolnak.És nem baj,ha a topplista végén leszek is, de akinek tudok én is segítek.Köszönöm mégegyszer,szép napot mindenkinek!
2008. okt. 28. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!