Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is fura, hogy a...

Szerintetek is fura, hogy a szabályzat szerint nem lehet mások véleményét kikérni, mert "arra nem létezik helyes válasz"?

Figyelt kérdés

Kicsit bogaras valaki:) Amúgy meg miért kell helyes válasz, nem mindig olyanra kíváncsi az ember, hogy ez meg az mit jelent, hol lehet kapni, hány kiló stb. hanem tényleg gondolatébresztő vééleményekre van valakinek szüksége, hogy közelebb jusson a problémamegoldás egy pontjához..

Az meg egyenesen szőrszálhasogató, hogy "Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz." Pedig én is szeretem ha valaki pontosan fogalmaz, sőt tán poénból én is igen/nemmel válaszolnék ilyen kérdésekre, de csak poénból! Azért ez már túlzás.. Hogy én is szőrszálhasogató legyek, a "tduja-e valaki" kezdetű kérdésekre nem lehet érdemben igen/nem választ adni, mert én csak azt tudom, hogy én tudom-e, a többi ember tapasztalatait én nem ismerhetem, tehát sose tudhatom, hogy "tudja-e valaki"

A fölösleges kérdésekkel, gyűlölködéssel, stb. kapcsolatos szabályokat értem, de ezek.. (A helyesírásos kéréssel is teljesen egyetértek, de az anonimot közben hosszú ível írták:)


2010. júl. 2. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fura! Sőt egyet értek!
2010. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Indoklás?
2010. júl. 4. 12:57
 3/3 anonim válasza:
szerintem igazad van! hülyeség az hogy nem kérheted más véleményét az igen vagy nem az béna. én teljesen kimerem mondani az igazságot és ha a véleményem az igen vagy nem azt is kimondom. például: duci vagyok? igen! ez a szikla szilárd véleményem! és ez VÉLEMÉNY. a VÉLEMÉNYEM pedig az erről a kérdésről hogy teljesen igazad van
2010. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!