Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikerdesek.hu oldalon...

A gyakorikerdesek.hu oldalon be lehetne vezetni a felhasználó némítást?

Figyelt kérdés

A gyakorikerdesek.hu fejlesztőjéhez és a moderátorokhoz is intézem a kérdést.

Sokkal élhetőbb lenne ez az oldal, ha némíthatóvá válnának a veszekedést és kötekedést direkt provokáló egyének. A némítás után úgy mint más komment motoroknál a némító többé nem látná a némított egyén válaszait és ezzel megszűnne számára létezni. Privát üzenetet sem küldhetne.

Ami még fontos lenne hogy ha valakit némított egy másik felhasználó akkor azt lássa is a másik felhasználónál piros betűkkel hogy "Ez a felhasználó némított téged!". Ez azért lenne fontos mert akkor meg se próbálkozna a kötekedő és talán elgondolkozna hogy miért is némították.

Ez biztosan egy mérföldkő lenne a gyakorikerdesek.hu történetében.

Ti többi felhasználók örülnétek egy ilyen funkciónak?

Ha nem érthető akkor kérdezzetek vissza nyugodtan!



2018. márc. 12. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel a pluginnel lehet(ne megvalósítani)

2018. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem. Az első mondatban felsorolod, hogy kikhez intézed a kérdést. Akkor miért ide írtad? Ha én a cukrászdában megkérdezem, hogy kapható-e sámfa, és hozzáteszem, hogy ezt a kérdést a cipőbolt dolgozóihoz intézem, hát…


Aztán érvelsz, vitatkozol a felhasználó társaiddal, akik semmit sem tudnak tenni a megvalósításért, igaz, ellene sem. Vagyis, mindegy, mit írnak.


Nem kell senkinek a hozzájárulása innen, hogy az általad felsoroltakhoz intézz bármilyen kérdést, akár ezt is. De nem is írtál arról, hogy vélemény-, támogatás kéréséről lenne szó, meg nem is tágítasz attól, amit elképzeltél.


Fejlesztő elérhetőségét nem tudom, de gondolom ő a tulajdonosok elvárásai szerint végez módosításokat, nem saját elhatározásai alapján.


A tulajdonos elérhetősége:

WebMinute Kft. 2100 Gödöllő, Alma utca 10.

E-mail: info@webminute.hu

A facebookon megadott elérhetőségük: gyakorikerdesek@gyakorikerdesek. hu


Az admin elérhetősége: admin@gyakorikerdesek.hu


Te dolgod, de biztos, hogy semmi sem lesz belőle. Majd írok egy bocsánatkérő választ, ha megvalósul, de erre nem lesz szükség.

Vitathatod, de az csak akkor lesz hiteles, ha működni fog az általad kitalált megoldás, addig csak meddő irkálás, csak egy, a semmivé vált javaslatok közt. Ami szépen hátrasorolódik az új kérdések miatt, és úgy felejtődik el, ahogy van.

2018. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Dehogy vitatkoztam (ha lehetne most némíthatnál :)). Csak a válaszolók félreértették és megpróbáltam máshogy elmagyarázni miről van szó. Ezt a félreértést egy másik felhasználó is észrevette és le is írta. Akinek köszönöm a javaslatot. Azt értem hogy magam nem tudom megoldani (egy ideje már így blokkolom a Youtube-on az egyes csatornákat amiket nem akarok látni de néha felajánlotta őket).


A kérdést azért itt tettem fel mert kíváncsi voltam a véleményekre is. A némításról általában is kérdeztem volna de letudtam egy kérdésben a kettőt. Az elérhetőségeket köszönöm de azzal se biztos hogy több eredmény születne ha oda írok. Nem is akarok fontoskodni azzal hogy azokra a címekre írok. Akkor meg azért nem lenne még esélye sem a dolognak mert azt gondolják a "gépházban" hogy mit fontoskodik itt egy felhasználó?!

2018. márc. 12. 15:53
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Eszerint mégsem a gyakorikerdesek.hu fejlesztőjéhez és a moderátorokhoz intézted a kérdést. Sőt, nincs is szándékodban.

A semmiről írtál egy kérdést, a kiegészítéssel, kulcsszavakkal, az eddigi kommentekkel együtt: 3253 karakterben.

Milyen gyakorlati célból is, ami értelmet ad neki?

2018. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mint már korábban is írták: mivel nem látszik a fórumnév a gyakorikérdéseken, az ötleted megvalósíthatatlannak tűnik. Ugyanis a némítás funkció felfedhetné az anonimitásukat elfedni akaró userek kilétét is.
2018. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!