Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért használjátok ezt az oldalt?

Miért használjátok ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy vannak akiknek ez a munkájuk és vannak aki hasonlóan unatkozó emberek, mint én. Tisztában vagyok vele, hogy az oldal függőséget okoz akár a facebook. Mennyi idő megy rá egy napotokból gyakorizásra és ez az idő alatt mennyire hangolódtok le?


Az értelmes válaszokat köszönöm.


2018. márc. 21. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg okozhat függőséget. Egy időben voltam a toplista elején is. Sajnos kevés az értelmes kérdés, sok idióta van itt, így már kisebb intenzitással nyomom, de még mindig benne vagyok az első 10-ben. Amúgy társkeresésre is használtam az oldalt, össze is jött egy kapcsolat.
2018. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én messze kevesebbet kommentelek, mint pár éve. Rengeteg az analfabéta.
2018. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs..mert nics életem..:c
2018. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam ki mert én sem tudok szabadulni az oldalról pedig szeretnék. Ahányszor elhatározom, hogy többé nem lépek fel, annyiszor megteszem rá pár napra. Direkt töröltettem már fiókot is de hiába mert ismét regisztráltam. Hogyan lehet innen kijutni? Ez az egy oldal van ami ilyen számomra mert más közösségi oldalakat pl: facebook nagyon ritkán látogatok és akkor is csak rövid időre. Mi a megoldás?
2018. márc. 21. 16:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha én kérem meg a moderátorokat, hogy tiltsanak ki megteszik ismerve a helyzetem?
2018. márc. 21. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ötleteim:


1. Keress valami egyéb elfoglaltságot! Film, zene, olvasás, nyelvtanulás, sport...


2. Keress valódi társaságot! Túracsoport, énekkar, jógacsoport...


3. Ha nagyon drasztikus megoldást akarsz, tiltsd le a GYK oldalt a számítógépeden!

2018. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha infóra van szükségem vagy közvéleményt kutatok, akkor kiírok egy egy kérdést.


Pl pártatlan, illetve nem érintett kívülállói véleményre van szükségem.


És úgy érzem korrektnek, hogy ha olyan kérdést olvasok, amire tudom a választ, vagy tudok segíteni, akkor vissza tudok adni abból, amit kapok innen.


De! Nem trollkodok, nem megmondóemberkedek, van, hogy ellenvéleményem van, de akkor sem oltogatok vagy sértegetek, inkább érveket hozok fel.

Ha valaki engem alázgat, volt ilyen,makkor figyelmen kívül hagyom. Ha mást aláznak nagyon igaztalanul, akkor volt már, hogy benyomtam a modinak.

2018. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, még annyit, hogy függő nem vagyok, akkor gykzom sokat, ha nincs más dolgom, rossz az idő, stb. De sosincs bennem kényszeresség. 8 éve ugyanazzal az identitással vagyok fenn, azaz nem voltam tiltva.
2018. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5 kategóriát szoktam nézni a napi újakra vonatkozóan, ami érdekel, válaszolok rá. Érdekelnek az egyes témakörök.
2018. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ki töröltette, és miért:

Ha TÉNYLEG függő vagy, akkor azt itt nem tudja megoldani senki. Te sem, és más sem.

ORVOS tud csak ebben segíteni.

2018. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!