Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek sem elég egyértelm...

Szerintetek sem elég egyértelmű az egyes rovatok elnevezése?

Figyelt kérdés

Vagy csak a figyelmetlen és csekély képességűeknek gond?

Gondolok ii pl. a közlekedés és utazás témakörökre.

Előbbiben sűrűn találkozom kerti kapa, fűnyíró traktor, s más hasonlókról szóló kérdéssel.

Az utazásnál meg sima közlekedésivel. Számomra egyértelmű, hogy itt nyaraláskor, kikapcsolódásról van szó, nem arról, milyen autópálya matrica kell, miért nem jár a metró, meg végleges kiköltözésekről.


Mielőtt megkapnám, nem bosszankodom ezen, csak érdekesnek találom, hogy nem mindenkinek egyértelmű a felosztás.


2018. ápr. 20. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan - föleg, akik még újabbak -, nem figyelnek a kategóriákra, de velem is fordult elö, hogy véletlen az egyyel lejjeb/följebb lévö kategóriáta kattintottam vélelten, mert elugrott az oldal. Utána meg nem vettem észre, csak miután kiírta az oldal a kérdésemet.


Emellett vannak olyan kérdések, amiknél elég nehéz eldönteni, hogy melyik is a megfelelö hely.

2018. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan nem is tudják, hogy milyen kategóriák léteznek. Én például a Kultúra és Közösségben szoktam könyvekkel találkozni, amiknek van közük a témához, de van egy kifejezetten könyves kategória is, amit a molyok többen látogatnak. Vagy az Egyéb/egyéb-ben elég sok filmes kérdés szokott lenni, holott van ennek is egy külön kategóriája, ugye. Amire még felfigyeltem-az a szexualitás kategória. Ha nemiszerv, vagy szex szerepel a kérdésben, akkor már Szexualitás kategóriába rakják. Ilyenekkel találkoztam ott: nemiszerven szokatlan elváltozás, bizonyos állatok hogy szeretkeznek, és hasonlók... Szerintem sokan bele se gondolnak, hogy ez egy teljesen más kategória kérdése.
2018. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, elég egyértelmű, csak gondolom, nem mindenki böngészi végig a rovatokat, hogy hová illik leginkább a kérdése.
2018. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!