Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek sok kérdést...

Szerintetek sok kérdést jelentenek gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

Szerintetek jelentenek sok kérdést itt ezen az oldalon csak nem törlik mindet,mert lehet nem találnak benne szabályszegést?


Azon gondolkodtam,hogy itt is van néhány trollkodó regisztrálva és van mikor válasz helyett csak a biszkálást,letolást írják,szerintem az olyanok lehet jelentik is a kérdést,sőt lehet olyanok is jelentik akik nem értenek egyet a kérdéssel,akik szerint nagy hülyeség a kérdés,ilyenek.


Szerintetek,ti mit gondoltok erről?



2018. ápr. 25. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg válaszokat is jelentenek csak gondolom sokat azért nem törölnek,mert nincs benne szabályszegés?
2018. ápr. 25. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te valami házmesterféle vagy?
2018. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen választ vársz a kérdésre, de igen. Sok kérdést-választ jelentenek, sok kérdés-választ törölnek, de nem mindet. A moderátor dönti el, hogy valóban szabálysértő-e, vagy csak valaki túl érzékeny. Lényegében megválaszoltad magadnak a kérdést.
2018. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak úgy kérdeztem,mert van aki kötekedő és lepontozza a jó választ is,mert szerinte neki nem az a véleménye hanem más meg gondolom ,lehet van olyan aki ha nem ért egyet a kérdéssel csak heccből jelenti. Ha van sok troll lehet ilyenből is van jó pár.


Miért fura a kérdésem?


Ebben a kategóriában rengeteg gyakorikérdésekkel kapcsolatos ilyen meg olyan kérdések vannak.


Volt már aki olyat kérdezett ami elég egyértelmű,csak a kezdőlapra kattint és ott van szinte a "válasz" leírva.

2018. ápr. 25. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azért fura, mert egy eldöntendő szubjektív kérdést tettél fel, amire kifejtetted a választ is. Nincs mit rá mondani. Mivel eldöntendő kérdés ezért a válasz "igen" vagy "nem" lehet (miközben te is csak találgatsz hogy mi történhet), ezzel együtt véleményt kérdezel amire nem lehet objektíven válaszolni. Egy olyan felületen kérdezed ahol csak a többi felhasználó válaszolhat egy olyan témakörben amire a felhasználóknak nincs rálátása és betekintési lehetősége. Egy olyan megszámlálhatatlan mennyiségjelzővel, ami mindenkinek mást jelent.


A kérdésed szinte minden irányból megközelítve megválaszolhatatlan. Hasznosnak értékelhető, objektív választ nem lehet rá adni.

2018. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a semmiért törölték 2 kérdésemet, mert nem volt szimpatikus. :D . Legalább utánanéznének.
2018. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!