Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi az oka annak, hogy itt a...

Mi az oka annak, hogy itt a GYIK-en az ember folyamatosan lepontozódik?

Figyelt kérdés
Amióta itt vagyok (kb 8 év), én csak lefele megyek, pedig hasznos válaszokat is adok. És szerintem nem nagyon van olyan, aki jelentősen feljebb tört volna. Mi ennek az oka?
2018. máj. 27. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, csak többet kell válaszolni normálisabb, objektív kérdésekre, és kevesebbet az olyanra, ami csak szubjektív véleményt vár. Tanulmányozni kell, hogy milyen válaszra várnak az emberek, mit szoktak nagyon felpontozni, meg ilyesmi. Bár értelme nincs, mert semmi hasznot nem hoz az életedben ez a dolog. Ha nagyon lepontozódsz egyszerűbb egy új fiókot csinálni. :D

De nem lehetetlen megtartani, és kicsit növelni, ha tényleg normális válaszokat adsz, és nem csak a véleményed fejted ki.

Na mondjuk a politika meg vallás kategóriákat el lehet felejteni, ott sok jóra nem számíthat az ember.

2018. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minél több szubjektív választ írsz, annál többen fogják úgy gondolni hogy nincs igazad. Objektív és hasznos választ is simán lepontoznak (trollkodás, bosszú, genyóság), úgyhogy esélyed sincs hosszú távon érvényesülni. Ha csak jó válaszokat adsz, akkor már csak azért is le fognak pontozni, mert nehogy már neked 90% fölötti legyen az értékelésed, mikor a lepontozónak se adták meg a lehetőséget mások.

Ez egy öngerjesztő folyamat, ami nálunk be van épülve a mindennapokba és így szocializálódunk: ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is, ha nekem nem jó akkor nehogy már másnak jobb legyen.

2018. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális válasz? Amikor bemásolnak egy jogszabályt, annál nincs normálisabb. Akkor miért 52%-ban hasznos? Vagy: mi a kedvenc színed? Válasz, piros. Ez meg 38. Én leírtam hogyan mennyiből élünk,0%. Kérdeztem, hogy miért is, az volt a válasz nem hiszem el. Itt csak rosszindulat, gonoszkodás van. Ez a kutyás, család, emberek, gyerekvállalál rovatra a legjellemzőbb. Amim van(71), az a halas, otthon, közlekedés, üzlet rovatban jött össze
2018. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!