Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyhogy átváltoztak a felhasz...

Hogyhogy átváltoztak a felhasználók "randomkarakterekösszefűzése"-re itt az oldalon?

Figyelt kérdés
A régebbi levélváltásaim között egyes felhasználók általam emlékezett neve helyett randomgenerált betűk és számok egymáshoz láncolata volt, amiről nem tudom, hogy miért van. Arra gondolok, hogy miattam elromlott a rendszerük, mert annyira nem tudtak engem elviselni (szerintem ezért nem írtak vissza egy idő után).
2018. máj. 28. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán ők a kitiltottak?!
2018. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:
100%
Valószínű a GDPR következménye. Aki régebben regisztrált, és nem nyilatkozott arról, hogy elmúlt 16 éves (esetleg úgy nyilatkozott, hogy nem múlt el 16 éves), annak az adatait az oldal ugye nem kezelheti, de a teljes törlés helyett a személyes adatok kerültek csak átírásra, be nem azonosíthatóra adatra cserélve, ami úgy nézem a név esetén egy 10 számjegyű hexadecimális szám. Így a kérdéseket, üzeneteket nem kellett törölni, viszont nem is kezel így a továbbiakban a GYK személyes adatokat az adott usertől.
2018. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!