Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meg lehet nézni valahol, hogy...

Meg lehet nézni valahol, hogy mikor regisztráltam ide évre és napra pontosan?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, nem mintha annyira számítana, de azért érdekelne. Több éve már, ezért az azonosító kódom sincs meg, bár az e-mail címem ugyanaz. Vagy ide nem is kell? Sajna már nem emlékszem.

2018. máj. 29. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden oldal, ez is kiküldi a regisztráció megerősítését. Ha nem törölted a levelet, akkor abban benne lesz a dátum. Vagy ha a regisztrációd napján írtál ki kérdést/választ és nem törölted a megválaszoltak listájából, akkor a legelső dátuma.
2018. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már írt is a modi, de úgy meglepődtem, hogy most nem is látom, hová küldjem a címem. :S
2018. máj. 29. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
moderator@gyakorikerdesek.hu volt a címük, bár azt mondják hogy nem reagálnak már rá.
2018. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Erre a címre írtam, amit javasoltál, hátha...


Amúgy köszi, hogy írtál. Az a levél már rég nincs meg, mert közel 10 évről van szó.

2018. máj. 29. 19:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, még annyit, hogy először csak nézelődtem, max. válaszoltam, de kérdést csak jóval később írtam ki.
2018. máj. 29. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az pedig abszolút nem jellemző hogy itt a moderátorok bárkinek írogatnának. Ha sima üzenetet kaptál egy felhasználótól a fiókodba, akkor bárki bárkinek-bárminek kiadhatja magát, hiszen anonim az oldal. Nehogy valakinek kiadj személyes adatokat, mert visszaélhetnek vele.
2018. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem! Ez külön ablakban ugrott fel, piros felszólítással. Csak sajna elkattintottam, és nem jegyeztem meg a mail-címet. De moderator@... volt, az biztos. Már írtam nekik, aztán vagy-vagy. :))

Gondolom, te is tudod, hogy egy-két hete tulajváltás volt. Szóval lehet, hogy igazad lesz.

Egyszer kértem a felhasználói nevem megváltoztatását még tavaly, akkor kb. fél óra alatt el is intézték.

Bizakodom. Mondjuk tényleg nem életbevágó, csak kíváncsi volnék a pontos dátumra. Ha valakik, ők tudják.

2018. máj. 29. 20:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Juhéjj, meg is kaptam:


Tisztelt Felhasználó!


A regisztráció dátuma: 2010-02-18 23:44


Üdvözlettel: Moderátor

2018. máj. 29. 20:05
 9/10 A kérdező kommentje:

Látod, mégiscsak válaszolnak. Nagyon örülök és mivel már nem írok választ, ezúton is köszönöm a modiknak.


Ezt csak azért írom, mert sokak szkeptikusak. Itt vagyok az élő példa.

2018. máj. 29. 20:07
 10/10 A kérdező kommentje:

Még annyit: moderator1@......hu-ról kaptam a választ. Szóval ide lehet írni, üzenem másoknak is.

Vírusirtó átvizsgálta.

2018. máj. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!