Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meglehet nézni valahol, vagy...

Meglehet nézni valahol, vagy vissza lehet keresni, hogy egészen pontosan mikor regisztráltam a gyakorira?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Mint szinte minden oldal, ez is kiküld egy regisztrációt megerősítő levelet. Ha ezt nem törölted, benne lesz a dátum percre pontosan.
2017. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb. 3 évvel ezelőtt regisztráltam, senki nem őrizget emaileket több év eltel-telte után.


Viszont a moderátor felajánlotta a segítségét tegnap, írtam üzenetet, választ azóta sem kaptam.

2017. nov. 5. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
És azt miből gondolod hogy senki nem őrzi meg? 2010-ben regisztráltam és még mindig megvan a megerősítő e-mail, sőt még a felhasználói e-mailek is abból az időből amikor a privát üzenet nem itt küldött az oldalon levelet hanem kiküldte az e-mailre. Ezért mondtam példaként, nem vagyunk egyformák de akkor ne is általánosíts.
2017. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Figyej, igazándiból nem érdekel a dolog, nincs jelentősége voltaképpen. Ha nem lehet meg tudni, akkor nem lehet, kész. Ez legyen az ember legnagyobb problémája az életben.
2017. nov. 5. 15:59
 5/5 anonim válasza:
Aznap mikor regiztél válaszoltál kérdésre vagy tettél fel kérdést? Mert akkor ott van a saját vagy megválaszoltjaid között a legrégebben dátumozott.
2017. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!