Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt 100%os válasz író?

Van itt 100%os válasz író?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Van. 1-2 hasznos választ adott amit 100%-ra értékeltek, majd nem használta az oldalt többet. Más esetben hiába írsz jó válaszokat, az embereknek bökni fogja a csőrét hogy te miért vagy jól értékelve, és akkor is lepontoznak ha objektív, hasznos és jó válaszokat adsz. Minél több választ adsz, annál több embert fog annak tartalma zavarni, és annál nagyobb mértékben minél szubjektívebb a válaszod tartalma vagy a kérdés amire válaszoltál.


Én az első években csak konkrét és objektív kérdésekre válaszoltam, minden esetben forrás linkkel alátámasztva a választ hogy ne lehessen belekötni, mégis lehúzták, hiszen nehogy már 90+ százalékos legyen valaki.

Ja, az olyannal pedig eleve nem tudsz mit kezdeni, amikor hiába van igazad, a kérdező nem hajlandó elfogadni. 1-2 gyöngyszem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..

2018. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%

Szia! Hallod, de igaza van az előttem lévőnek :) mondjuk... engem még nem pontoztak le 50 százalékra, de régebben én is 100%os válaszoló voltam. Szerintem nem a százalék számít, hanem hogy hasznos-e a válaszod, nem is a többieknek, hanem a kérdező számára :)

Ja, és sok sikert nektek! Remélem, hogy mind2en repsztetek 100%-kal és kapjátok a zöld like-okat :)

2018. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
*repesztetek :D és ezentúl csak zöld likeokat kaptok !
2018. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én regisztráció után vagy 2 hétig 100%-os voltam :)
2018. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Par napig, hetig, lehet 100%- os valaki, de minél több választ ír, annál kisebb az esélye ezt megtartani.
2018. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Lehetséges.


Te is lehetsz akár 100%-os.

A lényeg, hogy a Politika kategóriát kerüld.

Ha egyértelmű, könnyen megválaszolható kérdésekre válaszolgatsz objektíven, akkor könnyű 100%-okat kapni.

2018. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
#6: Persze, 100%-ot kapni egy- egy kerdésre könnyű, de összességében 100%- osnak maradni, hosszabb ideig, nem nagyon lehet, barmilyen kategóriaban is irja a válaszokat.
2018. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!