Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnál is ellepték a reklámok...

Másnál is ellepték a reklámok a kérdésekre érkezett válaszok számát jelző karaktert?

Figyelt kérdés
Rámegyek egy kategóriára, ott vannak a kérdések, és a kérdések mellett jobb oldalon az a szám, ami a válaszok számát jelzi, linkké alakult. ha rá kattintok, elvisz egy másik oldalra a reklám. Ezt most kikapcsoltam az AdBlock-kal, így az érkezett válaszok számát sem jelzi ki. Így most nem látom, hány válasz jött egy kérdésre, bár nem is fontos, bár az oldal funkciójához tartozna, amit így nem tudok kihasználni.
2018. jún. 27. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem normális.
2018. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem az oldal csinálja ezt.


Ha átalakul egy oldal működése, főleg ha harmadik fél oldalára visz át, annál már gyanús hogy a böngésződbe épült be valamilyen kártékony kiegészítő vagy valami adware vírust szedtél össze ami önkényesen bizonyos típusú tartalmakat automatikusan átalakít. Ide nem reklámblokkoló kell, hanem inkább valamilyen kártevő keresés.

2018. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Tudnál valami jó kártevő keresőt ajánlani erre az esetre? Venni nem akarok, de ha próbaidős, azzal is meg tudom nézni.
2018. jún. 27. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam sincs ilyen. A gépeddel lehet baj.
2018. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Malwarebytes Antimalware elvileg jó ide. Van az ESET security-nek is valamilyen online scanner programja. Esetleg ami komplexebb és szintén ilyesmiket keres az a Spybot search & destroy.


De ha csak a böngésződet térítette el egy program, akkor a böngésző kiegészítőit kell ellenőrizni és onnan törölni, és megoldódik.

2018. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Régebben, talán csak egyszeri alkalommal a reklámok blokkolása ellenére megjelent egy makacs reklám. Amikor ezt blokkoltam, az okozta a problémát. Azonban ez a makacs reklám csak egyszer jelenhetett meg. Most kivettem a szűrők közül azt a reklámot, és a reklám sem jelenik meg, és a probléma is elhárult, úgy tűnik.

Nem tudom, az a reklám akkor hogyan került oda, de nem tűnik vírusosnak a gépem.

2018. júl. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!