Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktatok a GYIK-en válaszolni...

Szoktatok a GYIK-en válaszolni sokéves kérdésekre-és fordítva kaptatok már választ többéves kérdésetekre?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Néha előfordul.
2017. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%

Régebb volt ilyen, de ma már kevésbé válaszolok ilyenre, mert fura (főleg, amikor valaki megjegyzi, hogy már nem foglalkoztatja a téma).

Régebben beírtam a keresőbe adott kulcsszavakat, amelyek érdekeltek, és emiatt találtam rá többéves kérdésekre.

2017. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szoktam. Néha válaszolnak is.
2017. nov. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, előfordult, hogy régi kérdésre válaszoltam. Két éve regisztráltam,olyan régi kérdésem nincs :) Legalábbis szerintem a két éves még nem számít annyira réginek. :)
2017. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Néha igen, bár inkább csak olyankor, ha " megjelenik" a kiemelt kérdések között.
2017. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
97%

Igen, mert ez generálja önmagát. Pl. az egyes kérdéseket megnyitva az alattuk lévő "kapcsolódó kérdések" listában régi kérdések is előfordulnak, ha nem jött a témában azóta újabb. Így ha ott kattintasz kérdésre és nem ellenőrzöd a beküldés dátumát, akkor egész régi kérdéseket is megválaszolhatsz. Viszont ha valaki válaszol egy régi kérdésre, akkor az automatikusan előreugrik a listában (a kategória listájában és a Te saját kulcsszó-figyelő listádban is), így láthatóvá válik mindazok számára, akik a listákat nézegetik. Így még többen fognak rá válaszolni.


Én is szoktam régi kérdésekre válaszolni, de leginkább csak akkor, ha kiemelt státuszban van, mert így gondolom, hogy a kiíróját továbbra is érdeklik a válaszok.

Ha kulcsszó alapján keresek és találok régi kérdést, általában akkor válaszolok rá, ha valami durva tévinformáció van benne, amit érdemes korrigálni, nehogy félrevezessen valakit, aki hozzám hasonlóan megtalálná a kérdést. Pl. hogy a kalcium jó allergiára - ez az elterjedt, de téves néphiedelem bizony bajba sodorhatja azt, aki életében először kap anafilaxiás sokkot. Vagy hogy jók-e a lúgos ásványvizek - sokan megtéveszthetőek egy lúgos felirattal, miközben az összes ivóvíz alapból lúgos.

2017. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Most nem valaszolok. Majd 5 ev mulva.
2017. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2018. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!