Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki határozza meg, hogy hány...

Ki határozza meg, hogy hány %-ot ér az én hozzászólásom, vagy válaszom?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Bárki aki olvassa a választ és a hozzászólás jobb alsó sarkában lévő 3 darab értékelőgomb egyikére kattint (regisztrált, belépett felhasználónak kell lenni hozzá). Ezekből számol az oldal egyrészt válasz-hasznossági százalékot egyenként, másrészt az összes válaszod alapján egy felhasználói-válaszhasznossági százalékot. Ha elegen értékelték a válaszodat, akkor írja hogy "A válasz X%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró Y%-ban hasznos válaszokat ad."
2018. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Elnézést, az 1-es válasz utolsó mondata téves.

„A válaszíró Y%-ban hasznos válaszokat ad.” a válasz kiírásával egyidőben jelenik meg; anélkül, hogy értékelték volna a választ.

Ahogy az, például, éppen az 1-es válasznál is van, mikor ezt írom: [link]

2018. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem téves, ugyanis azt írtam hogy akkor jelenik meg mindkettő ha elegen értékelték, és ez így van. Egyszerűen csak nem írtam le az egyértelmű és mindenki által látható tényt, hogy ha nem értékelték elegen, attól még a felhasználó összhasznosságát jelző százalék látszik.
2018. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éppen elküldtem még olvasni se volt ideje senkinek , azért csodálkoztam. Különben a csudát se érdekli ki hány % értékeli. De a gyorsaság felkeltette érdeklődésemet. Akkor erről ennyit egy gép rendezi
2018. aug. 6. 11:32
 5/5 anonim válasza:
A hasznosság relatív dolog, nem mások döntik el.
2018. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!