Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek képesek egymásnak esni egy-egy kérdés után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy megválaszolják, és, ha egy másik válaszoló más véleményen van, akkor abba belekötnek, és képesek oldalakon keresztül vitázni, sértegetni egymást. Szerintem ez beteges. Én nem is szoktam válaszolni az ilyenekre. Aztán a végén szegény kérdező semmivel nem lesz okosabb...
2008. nov. 5. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így. Sőt, engem sértegettek, mert feltettem a kérdést. Jó volna ha tényleg csak olyan emberek írnának választ, aki segíteni akarnak, nem pedig bántani. Kár, hogy erre nincs megoldás... :(
2008. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezik hogy név nélkül kötekedhetnek és rondán odamondanak mindenféle hülyeséget.Én pl.egyszer fogyókúrával kapcsolatban kérdeztem valamit és rögtön jöttek a gúnyolódó megjegyzések pl.sosem fogok lefogyni,tripláját hízom vissza,lusta dög vagyok stb.,csak a választ nem kaptam meg a kérdésemre.
2008. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Azért van,mert vannak emberek akik csak és kizárólag a saját véleményüket fogadják el.Ők elég önzőek,és az életben rengeteg hibát követnek el.
2008. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy elég sivár és boldogtalan életük lehet, ha ez okoz nekik örömet.
2008. nov. 5. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtik,hogy ezek a válaszok legtöbbször vélemények és mindenkinek más-más a véleménye egy dologrol.De van aki hiszi,hogy ő a legokosabb,és ezt másra akarja eröltetni.Engem is hurroktak már le,rendesen megirta a véleményét.Kicsit idegesitett,mert amire válaszoltam 4évig tanultam,tehát pontosan tudtam.De legyen boldog.
2008. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jaja sivár és rossz. a www.gamekapocs.hu -n pont ugyanez van. Jogos kérdés! + ezzel a szabályzatotis sértik
2010. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!