Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a Gyakorin beállítom, hogy...

Ha a Gyakorin beállítom, hogy látszódjon a felhasználónevem, akkor meg fog jelenni az eddig feltett kérdéseimnél? És az eddig adott válaszaimnál?

Figyelt kérdés
Vagy azok már mind anonimek maradnak és a jövőbeli kérdéseimnél + válaszaimnál lesz ott a felhasználónevem?

2018. nov. 30. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy ki-bekapcsoló funkció, nincs feltételhez kötve. Ha látszik, mindenhol látszik. Ha rejtett, mindenhol rejtett.
2018. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
98%

Oktalan lett volna választ írnom, ha az első választ*¹ mindenki hasznosnak értékelte volna; nem csak a kétharmad részük.

Ugyanis, az; tökéletes. Így viszont a kérdezőnek és az érdeklődő olvasóknak is kételyei támadhatnak a helyességével kapcsolatban.

Pedig úgy van, ahogy a válaszoló írta; kipróbáltam. Vita során, hogy bizonyítsam, hogy egy másik választ nem én írtam, csak annak a felhasználónak is annyi volt a válaszírói százaléka, mint nekem, egy időre megjeleníttettem a felhasználónevem. Így bizonyíthatóvá vált, hogy a másik választ nem én írtam, ugyanis csak az általam írt válasznál jelent meg a nevem, a másiknál, értelemszerűen, nem. Kíváncsiságból nézegettem a változást. Nem tudom, milyen sorrend szerint történik, de a legkorábbi, kilenc évvel korábban írt válaszomnál kb. negyedóra múlva már megjelent a nevem, míg volt olyan egy héttel korábbi válaszom, aminél csak órák múlva.

Egyébként, a GYK legkésőbb 24 órán belülre ígéri, hogy biztosan mindenütt életbe lép a változás: [link] Itt, a „mindenütt”, választ is ad kérdésre.


*¹ 2018-11-30 11:14

2018. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!