Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet az ilyen válaszok...

Mit lehet az ilyen válaszok ellen tenni?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy egy kérdésre nem az volt a válasz, ami triviális lett volna, és én már utánanéztem és tudtam a helyes választ. Megírtam, erre öten utánam leírták, hogy nem úgy van, és leírták a triviális rossz választ. Ilyenkor sajnálom a kérdezőt, mert valószínűleg azt fogja elhinni, amit többen írtak, pedig az rossz. És ilyen esetekben hiába bizonygatnám az igazam, mert lehurrognak, plusz hiteltelenné teszem magam.

Mit lehet ilyen helyzettel kezdeni? Lehet egyáltalán valamit? Ha nem, akkor nincs is sok értelme válaszolgatni :(


2010. jún. 28. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj egy modit magad mellé.
2010. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg megmondod honnan nézted, vagy belinkeled a forrást.Nagyon lelkiismeretes válaszoló lehetsz:) Ilyet kellene többet!:)
2010. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Többször volt szó általános és középiskolai anyagról. Ezt nem tudom belinkelni :)

Ahol tudom, ott megadok forrást, de nem mindenhol lehet. Pl. ha valamit tapasztalatból tudok, azt nem tudom linkelni sajnos, pedig sokszor tévedtem már, és sok mindent megtapasztaltam a saját bőrömön. Csak olyan jó lenne segíteni másnak és nagyon rossz érzés, hogy minden jó szándékom dacára se tudok.

2010. jún. 28. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy te ilyen vagy. :D

Kevés ilyen válaszadót ismerek.

2010. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy honlapot és akkor a tapasztalataidat is be tudod linkelni. :)
2010. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!