Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Összességében mik a tapasztala...

Összességében mik a tapasztalatok? Beváltak az itt kapott válaszok, a gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés

Én már irkálok egy ideje mindenféle témában. S olvasom is sokat az oldalt. Néha tetszik, néha viszont borzadályokat olvasok. Mindenesetre szeretek itt lenni.

Nektek mi a véleményetek? Hasznos ez az oldal, vagy nem annyira?


2011. júl. 6. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok embernek azért jó, mert olyan dolgokról kérhet tanácsot, amiről a környezetétől nem merne, és sokan kiírhatják magukból ami bántja őket.
2011. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
So-so. Engem inkább szórakoztat. Ha valami érdekel, megkérdezem, néha válaszolgatok, ha tudok.
2011. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témakörben pont kevésbé hasznosíthatók, de érdekes olvasni, mások hogy vélekednek bizonyos dolgokról.

Inkább az olyan jellegű kérdésekre érkezik igazán hasznosítható válasz, ami konkrét tárgyra irányul.

2011. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy rovatot (egészség) kimondottan károsnak tartok: hozzá nem értők írogatnak baromságokat (a joghurtos tampontól kezdve a ne menj orvoshoz, mert a lábtörésre is jó a c vitamin). Ez nagyon veszélyes, mert mások életével és egészségével játszanak.

A többi ha nem használ, nem is árt. Szerintem mindenkinek tudnia kell, hogy bármilyen tanácsot kap, a saját felelőssége, hogy megfogadja-e.

Hasznosnak nem tartom, mert általában azok a válaszok kapnak 100%-ot, amik nyalják a kérdező s*gét, nem pedig azok, akik nem bunkó, de kemény válaszok, mert rossz hírt tartalmaznak. Pedig szerintem a kegyes hazugság csak ront annak a helyzetén, aki amúgy is sz*ban van.

Különösen nem értem azokat a kérdéseket, amikre igen/nem válasz kell, és az egyiket lepontozzák. Pl. szereted a sajtot? Aki igent ír, az 100%, aki nemet, az 16%, pedig a kérdésre mindkét válasz korrekt volt szerintem.

2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt kérdezem, hogy xy telefonban van-e számológép, akkor aki tud, válaszol, az igenis hasznos, mivel ez egy eldöntendő kérdés. Viszont ha azt kérdezem, hogyha "16 évesen HIV poz. vagyok, hogy mondjam el otthon?", vagy "anyám kidobott itthonról, mekkora egy szemét köcsög" akkor maximum elgondolkozhatok a válaszokon, nem fogsz mindent kipróbálni, amit mondanak. Nem fogsz egyszerre leülni beszélni velük, elköltözni, üvölteni, gyámügyre menni, feljelenteni őket, stb.. Amit válaszolnak, az lehet hogy segít, de tényleg csak annyira jó, hogy ismeretlenekkel beszélhetsz korlátok nélkül..
2011. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy beválnak nem a megfelelő kifejezés. Hisz nem feltétlenül cselekszem úgy, ahogy azt itt javasolják, de átgondolom az álláspontokat. Engem mindenesetre megnyugtat, ha felteszek egy kérdést a problémámról és kívülállók pártatlan, elfogulatlan véleményét olvashatom. Illetve sokszor vannak önismerettel kapcsolatos problémáim, amikor nem tudom miért érzek úgy ahogy, vagy nem vagyok benne biztos, hogy normális-e ahogy az adott helyzetben érzek, gondolkodom, mert még új nekem a dolog. Ilyenkor nálam tapasztaltabbak, idősebbek válaszai megnyugtatnak. Mindenképpen jó ez az oldal. Sokszor már az is segít, ha feltehetem a kérdést, amiről senkivel sem tudok beszélni. ÉS az is jó érzés, hogy elmondhatom a véleményemet, illetve ha ezzel segíthetek valakinek.

20/L

2011. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezek a válaszok viszont marha jók!!

Ez eddig a legjobb kérdésem! :-))))

2011. júl. 6. 14:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat tanultam miota itt vagyok,látom az emberek hozzáállását bizonyos dolgokhoz,bár sokszor meglepödöm,de sok uj dologgal is szembesülök.


Egy rovatban kaptam rengeteg hasznos választ.Gyereknevelés.


Ha zöldséget akarok nevelni megkérdezek egy kertészt,ha gyereket akkor egy anyát.A sok tapasztalat többet ér bármilyen szakkönyvnél.

2011. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az állatok témakörben kaptam már nagyon jó tanácsokat. Meg utazás-közlekedés témakörben. Ezek nagyrészt igenis hasznosíthatók, és olyanok, amiket a család-barát-rokonok nem feltétlenül tudnak, és -maradva az állatok témánál- egy ezzel foglalkozó fórumra beírva jóesetben egy-két nap múlva válaszolna csak valaki, itt megkapni a választ perceken belül, és több, egymástól független ember szemszögéből.

Viszont van pár olyan topic a gyakorin, amin az agyam eldobom néha (vallás pl.)

2011. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Jó lenne ez az oldal, csak mint mindenütt, itt is vannak akik szórakozásból, mások idegesítése céljából vagy minél alacsonyabb százalék elérésének céljából összevissza kérdeznek és válaszolnak. Ez főleg szerintem azért van, mert rengeteg 13-14 éves itt rontja a levegőt. És nem lehet mit tenni ellenük.
2011. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!