Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem kapok elég privát üzenetet...

Nem kapok elég privát üzenetet. :- (?

Figyelt kérdés

Sokan panaszkodnak arra, hogy sok privát üzenetet kapnak.

Én nagyon ritkán kapok. Örülhetek ha évente 5 összejön.

Talán azért mert rossz kategóriában szoktam válaszolgatni? Vagy a nemem miatt?

Akik sok üzenetet kapnak melyik kategóriában szoktak válaszolni, kérdést feltenni? És mi a nemük?


***Mielőtt valaki privát üzenetetet küldene, hogy hosszasan beszélgessen velem, ne tegye! Talán a kérdésből úgy látszik, de nem vágyom rá. Viszont egy cs vagy hello jöhet. ;)



2019. jan. 8. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kapok eleget, hidd el, semmit sem jelent. :)
2019. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen a kategórián és nemen múlik. Minden kategóriában szoktam válaszolni. Persze, ha közlöm valahol, hogy nő vagyok, mindig megtalálnak. :D Te is ráírhatsz bárkire, ha beszélgetni akarsz, vagy tanácsot adni. A titok a kedvesség, segítőkészség, kérdések feltevése.
2019. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kisarkított primitív válasz lesz de igaz. Menj a felnőtt párkapcsolatok/társkeresési problémákba. Ird be valamelyik friss kérdés alá hogy "valaki dugni ? 21/L". Annyi privátot fogsz kapni, hogy reggelig olvashatod.
2019. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!