Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Végre elmúltam 18 éves. Van...

Végre elmúltam 18 éves. Van pár kérdésem. Megfelelnétek?

Figyelt kérdés

Kérem az adminokat hogy ne váltsák át más kategóriába a kérdésem, mivel ide szántam és szerintem itt a helyén való.


Na az lenne a kérdésem, hogy miért törlitek a 18 éves alattiak kérdését. Megértem azt, hogy a topic alapjáraton 18 éveseknek fent tartott topic, de hol kérdeze meg máshol ezen az oldalon a kérdését ha máshol nem teheti, mert például ide tartozna. Az ember tudtomal jogilag 14éves kora után szexelhet, így helyén való lenne ezeket a kérdéseket megválaszolni és nem töröltetni. Mai világban egyre többen szeretkeznek 18 éves kor alatt, és a szülő-gyerek viszony annyira megromlik az emberek között, ami persze nem mindig a gyerek számlájára írható, akkor hol máshol tehetné fel kérdését mit sem itt?

Na ez volt a kérdésem. Akinek nem inge ne vegye magára.


2019. febr. 2. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen
2019. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
62%

Mert 18 alatt gyereknek számít

És úgy gondoljak h ez nem való a gyerekeknek

2019. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meg.
2019. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt értem de legyen akkor valamilyen felvilágosító topic is a gyikon. Mert hiába kiváncsiak és akkor termelődnek a hormonok, ha van 1 értelmes kérdésük és azt is törlik. Holott egy 18éves alatti is lehet éretebb mint sok ember aki ide jár. Legalább is ahogy láttam eddig.
2019. febr. 2. 20:14
 5/18 baby_berry válasza:
0%

Na ez engem is érdekelne. Lehetne ide 14 éves kortól is "járni" ne csak 16-tól lehessen már! Ha már 14 évesen lehet jogilag szexelni akkor mért csak 16 éves kortól jöhetsz ide a témához?


L

2019. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
18-ig törlik a kérdést. Hiába volt 17évesen is kérdésem sutyba levágták.
2019. febr. 2. 20:18
 7/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek veled!
2019. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Miert irod oda h hany eves vagy
2019. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez jogos.

De a kor kiírása is fontos szerintem. Pl ha fiatal akkor ne nézék szamárnak ha tudatlan stb.

2019. febr. 2. 20:23
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor minek nézzék?
2019. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!