Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van rá esély, hogy letörlik a...

Van rá esély, hogy letörlik a válaszomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy már 8 éve írtam ezen az oldalon egy választ, egy régi fiókomból.

Sajnos abba a fiókba már nem tudok belépni, az az email-címem nem is működik már, amivel regisztráltam.


A válaszban nem adtam meg a teljes nevemet, de elég információt viszont leírtam ahhoz, hogy most az ismerőseim felismerjék, hogy én írtam..

Emiatt páran elkezdtek bántani, gúnyt űzni belőlem.


Tudom, hogy én nem gondoltam át, de nagyon gyerek voltam még, és most nagyon örülnék, ha törlődésre kerülne az a válaszom.


Van erre esély? Főleg így, hogy nem is tudom bizonyítani, hogy én írtam. Ha van rá lehetőség, hogyan kéne próbálkoznom?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2019. márc. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Abból a fiókból kell a kérést megírni, amelyikből a kérdést kiírták, ezzel igazolod magad, hiszen anonim az oldal.

Ennek hiányában esélytelen, és még jelenteni sem lehet 1 hónapnál régebbi tartalmat - valamint nem köteles olyan tartalmat törölni, ami nem sérti a szabályzatot.


Rendezd az ismerőseiddel a kapcsolatot, mert attól hogy le is törlik a választ, még ők nem fogják elfelejteni a tartalmát. Lementhetik, képernyőképet csinálhatnak belőle, közzétehetik más oldalon is. Neked kellett volna letagadnod, és furcsa véletlenre fognod hogy pont olyan a tartalmi ami rád is igaz lehetne, de nem te voltál...

2019. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. márc. 24. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
moderator@gyakorikerdesek.hu. Elég rendes, segítőkész modik vannak az oldalon.
2019. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

moderátoroknak írni emailt, benne

- a linkje a kérdésnek

- a válasz, amit töröltetnél

- az indoklása

- az akkori felhasználóneved

- a fiókhoz tartozó mailcím (kiemeled, hogy a mailcím nem működik már)

2019. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!