Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen új ötleteitek vannak,...

Milyen új ötleteitek vannak, amikkel még jobbá lehetne tenni az oldalt?

Figyelt kérdés
Például gondoltam arra - csak gondolat, tehát nem kell vérszemet kapni - , hogy meg lehetne csinálni azt, hogy mindenki csak az általa kiválasztott 3-5 témakörhöz szólhatna hozzá, tehát ami a legjobban érdekli. A többit természetesen ugyanúgy olvasgathatná. Illetve, ha mégis hozzá akarna szólni egy másik témakörhöz is, akkor válaszonként x forintot át kellene utalnia egy bankszámlára. Így ki lehetne védeni azt, hogy mondjuk aki nem hisz a fogyókúrákban oda járjon mocskolódni. Vagy aki nem hisz az ezotériában abba a témakörbe járjon maszturbálni és így tovább. Vagy eszembe jutott még az, hogy a moderátorok hozzászólásai megjelenhetnének más színekkel is, mert akárki odaírhatja egy kérdés vagy válasz végére, hogy ő bizony moderátor. Nektek van ötletetek?
2010. júl. 4. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha fizetni kellene, senki sem járna ide, sztem te sem:) (még ha normális választ adnál is)

Sztem az lenne a jó, ha lehetne törölni kérdést is magadnak, mondjuk magyarázattal!Vagy pl, van olyan kérdés, amit naponta feltesznek, még akkor is ha látja h már vki feltette..ezt kiszúrni jobban!

2010. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Tehát az általad kiválasztott 3-5 témakörben ingyen szólhatnál hozzá, a többiben kéne fizetni.
2010. júl. 4. 19:08
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
már bocs, de sztem a pénzes dolog hülyeség...
2010. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond, mondom ötlet az egész. Kapis?
2010. júl. 4. 19:08
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

meg lehetne csinálni azt, hogy mindenki csak az általa kiválasztott 3-5 témakörhöz szólhatna hozzá, tehát ami a legjobban érdekli. A többit természetesen ugyanúgy olvasgathatná. Illetve, ha mégis hozzá akarna szólni egy másik témakörhöz is, akkor válaszonként x forintot át kellene utalnia egy bankszámlára.


ez oltári hülyeség, én azt mondom. Na most mi van, ha én kiválasztottam 5 témakört, és meglátok egy hatodikban egy nagyon jó kérdést, ami engem is nagyon érdekel, de egszerűen nem tudok rá válaszolni?? Majd pont azért fizessek, hogy segítek valaki másnak a válaszommal? ne nevettess. A másik meg, hogy így mindenki csinélni 2 vagy 3 reget (persze mindnek más témaköröket választott ki), megnyitná 2 v. 3 fülön, és úgy böngészné a kérdéseket. :-)


a moderátorok hozzászólásai megjelenhetnének más színekkel is, mert akárki odaírhatja egy kérdés vagy válasz végére, hogy ő bizony moderátor.

a moderátorok hozzászólásai mi a fenének jelenjenek meg máshogy? egy moderátor azért van, hogy kérdéseket-válaszokat törölgessen, ezzel moderálva az oldalt. Ha viszont válaszol, akkor ne már moderátori tisztségében tegye ezt... inkább teljesen úgy mint a többi "átlagember". Sőt, ha más színű lenne a modok hsz-e, akkor nem is biztos hogy mindenki le merné írni a modéval egyező véleményét, mert félne attól hogy vagy a válaszát, vagy a regjét törlik ki.


Egyszóval az ötleteid eléggé megvalósíthatatlanok, viszont azzal én is egyetértek, hogy fel kéne még egy kicsit turbózni az oldalt :-)

2010. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
első vagyok, tudom h értetted:D én is azt írtam :D válaszolni akarok egy kérdésre, ami szimpi és tudok rá válaszolni is, de nincs a témaköröm között, akkor azért senki nem fog fizetni, jól is nézne ki....te sem vagy sztem olyan gazdag, más sem.
2010. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

persze értelek:D amúgy értem az ötletedet, mármint a pénzeset és a sok hülye nem ír baromságokat ahhoz a kérdésre amire nemtud nomrális választ adni. De ha bejelelöm azt az X témakört, és egy általam be nem jelölt témakörben levő kérdésre tudok értelmes választ adni (amit mondjuk más nem) akkor mért fizessek. Hisz hülyén veszi ki magát h azért fizetek h másnak segítsek. :/

A moderátoros viszont tetszik.

Ill. az is hogy törölhetem a saját kérdéseimnél a hülye kommenteket.

2010. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
utolsó 19:13-as: ez meg ilyen lenne: "nem írtál olyat ami egyezik az én véleményemmel? törlöm a válaszod!"
2010. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
A toplistában valamelyik oszlop azt jelzi, hogy egy illető milyen százalékokban pontoz (tehát ha mindig fel, akkor 100%, ha le, akkor 0%). Akinek ez a százalék nagyon kevés lenne, attól el lehetne venni a szavazati jogot mondjuk 2 hétre. Ha a 2 hét leteltével visszakapja a szavazati jogát és javít a százalékán, akkor megtarthatja, ha ront, vagy nem változtat, akkor megint elvennék x időre.
2010. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó, amit írsz, de még akkor is ott áll az, hogy vannak akik a farkukat verik egy-egy kérdés láttán, meg vérszemet kapnak és így tovább. Ezek az emberek nem segítenek a válaszaikkal, sőt semmi segítő szándék nincs bennük. Ezt kellene valahogy megoldani.
2010. júl. 4. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!