Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is írtak már privátot...

Nektek is írtak már privátot ezen az oldalon ilyen szöveggel?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:

"Bocsi, hogy csak így privátban rádírok és olyan kérdést teszek fel, ami nem kapcsolódik a témához, de lenne egy kérdésem, amit máshogy nem tudok feltenni, csak így."


És ez után jön a kérdés, ami valami szexuális felvilágosítás jellegű.


Két ilyen üzenetet is kaptam már, két külön felhasználónévvel.


Mire jó ez? Mit akarnak ezzel? Miért nem írják ki rendesen az oldalra?


2019. ápr. 28. 23:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és ha nem lenne egyértelmű, telejesen ugyan ez a szöveg mindkét üzenetnél.
2019. ápr. 28. 23:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek kattant trollok.
2019. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek az e-mail címedre pályáznak.
2019. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm, nekem régen jött egyetlen egy ilyen, amikor nem is emlékszem, hogy kommentet írtam vagy kérdést tettem fel, de egy férfi rám írt privátban, hogy ne haragudjak, hogy privátban zavar, de szeretné tőlem megkérdezni, hogy az nagyon gáz e, ha egy X éves fiú még szűz :D


Azt hiszem az anorexiával kapcsolatban írtam valamit és arra jött ez "válaszul". :D


Nem reagáltam rá.


Szerintem ez sima trollkodás; mármint, hogy milyen "vicces", hogy Te valakinek azt írod kommentben, hogy kölyökkutyát okosabb hámban sétáltatni először, erre valaki ád ír egy ilyet személyesben.


Ezen kívól egy nagyon izgatott fiú írogatott nekem anno, hogy ő 18 éves és, hogy nagyon szeretne velem erotikus üzenetváltást; megszivattam, visszaírtam neki, hogy, lehet róla szó, természetesen csak akkor, ha válaszol nekem pár kérdésre - és megkérdeztem, hogy működik a rakéta, meg mi a kémiában a katalizátor, stb. :D És mindig, amikor válaszolt, feltettem egy újabb gimis tananyagos kérdést. :D Nagyon, de nagyon nevettem, kár, hogy nem láttam az arcát, hogy meglepődik meg a csudába kíván. :D


Más erotikus, sz.xuális nem volt.


Egy Jehova tanuja irogatott nekem folyamatosan, hogy megtérítsen, de az már tényleg nem ez a témakör.

2019. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!