Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválást szeretnék, mindenké...

Tetoválást szeretnék, mindenkép valami rövid de sokat mondó szöveggel. Tudnátok ebben segíteni, ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Nálam ez nagy elhatározás, és nem divat kérdése. Kiderült hogy van egy ritka, a mindennapokra is kiható betegségem, ezért az életről, a kitartásról, a pozitív gondolkodásról szeretnék szöveget, ami mindig emlékeztet arra, hogy becsülni kell az életet. Viszont fontos, hogy ne sablon szöveg legyen.

2017. júl. 30. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy német hadosztály előttem, mint egy francia mögöttem.
2017. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyám

1950

Zugló a hazám

Szeretlek Erzsi

Haver vagy, János

Csapat csak egy van, a Ferencváros!

Bűn az élet

Hülye vagyok!

2017. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Ha tudsz angolul, akkor ajánlom az Icelandic proverbs wikipedia oldalt, persze más forrásokat is keresve. Nagyon szép és motiváló idézeteik vannak. Angolul is jól hangzanak, viszont ha különlegesebbet szeretnél, akár hagyományos izlandi nyelven is hagyhatod, vagy magyarra is lefordíthatod.

2017. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túrós palacsinta.

Rövid, számomra sokat mondó szöveg. Életről szól, mert enélkül nem lehet élni, kitartásról is, mert meg is kell csinálni és kivárni és tele van pozitivitással.

Amúgy nyugi, a hülyeség nem ritka, bár a mindennapokra kiható állapot (sajnos továbbra sem tartják betegségnek, pedig már mennyiszer felvetettem...).

TE akarsz tetováltatni. TE tudod, hogy mit akarsz, nem én, vagy nem más. Nem tudom milyen betegséged van, de eszed legalább annyi lehetne, hogy ha már nem olvasol könyveket, nem tudsz idézni senki fia borjától, akkor legalább a guglit használd. Millió-egy és több ilyen idézetes oldal van. Ne sablonszöveg? Hát, el kell keserítenem téged, amit egyszer már más leírt és te azt idézed, akkor már sablon szöveg lesz. Ez nem tucatot jelent, csak sablont. Szóval így kizárva minden idézet. Mi maradt? Hát az, amit te kitalálsz.

Most nem cseszegetni akarlak, de az egész kérdés önmagától veszti értelmét.

A nagy elhatározás, hogy félsz a tűtől? Nem divat? De gondolom fontos, hogy más is lássa. Fontos, hogy tetoválás legyen. Még véletlenül sem egy nyaklánc, karlánc, kulcstartó, vagy az otthonodban akármi más tárgy. Lássa mindenki mindig.

Ha nagy elhatározást akarsz, akkor csináltass egy vésetet egy medálba és hord. Vagy gyűrűbe, karkötőbe, kulcstartóba. Az ugyan úgy egész nap veled van. Vagy vegyél otthonra az íróasztalodra, éjjeliszekrényre, vagy akár a falra valami szépet.

Gondolom így lassan 18-ként már nagyon fontossá vált számodra ez a téma. Most azt hiszed, hogy én egy nagyon tetoválás ellenes személy vagyok. Hát, nem. Jómagamnak is van jó pár, de egyik sem elcsépelt vagy "tucat". Igen, van látható helyen is, de közel sem divatból és nagyon nem érdekel, hogy mást mennyire érdekli. Ne ezért kelljek valakinek vagy ne emiatt ítéljenek el. Javarésze nem látható helyen van mert bizony, magamnak és magamért van. Saját kút fejemből pattantak elő. Van aminek van jelentése, van aminek nincs.

Persze, ismerek olyat, aki tartósan beteg és van tetoválása, de nem divatból. Igen, ilyen is van. Van, aki derűt ad a bajnak, van aki emléket állít neki, van aki feledtetni próbálja és van aki csak takarja.

Nézegesd át Dr. Bubó mondásait. Talán azok passzolnak hozzád. Vagy legyél kicsit kreatív és találd ki magadnak. Erre itt, maximum is csak a véleményeinket tudjuk megosztani veled. Ötleteinkkel sokra nem mész, mert ami nem ragad benned, az idővel fakul és akkor idővel a tetoválást is megunod. Olyankor jön, hogy el kell takarni, vagy leszedetni...

Gondolkozz el ezen.

2017. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Először nem esett jól, hogy ilyen támadó hangnemű válaszok érkeztek, de igazatok van, magamra vessek. Valóban olyan szoveg kell ami nekem jelent sokat, és nem nektek vagy másnak. Azért azt hozzá fűzném, jócskán túl vagyok a 18-on, tűvel napi szinten találkozom, hála a betegségnek, és nem feltétlen olyan helyre akarom varratni, ahol mutogathatom, de aztán meg az is lehet, ha nekem úgy tetszik. Mellesleg imádok olvasni, úgyhogy ha másnak megy, hogy szöveget alkosson, megfogadom a tanácsot, és megalkotom azt a mondatot, ami engem személyesít meg. Köszönöm szépen hogy felnyitottátok a szemem, legközelebb majd akkor jelentkezem ezen az oldalon, ha olyan fontos kérdéseim lesznek, mint pl lehetek e terhes orális szextől.
2017. aug. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!