Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hányszor törölhetik a kérdések...

Hányszor törölhetik a kérdéseket, amíg teljes megvonásban kerülök?

Figyelt kérdés
Az oldal csak annyit ír, ha törlik egy kérdésemet, új kérdést nem enged kiírni egy ideig, viszont annyit írnak hogy sorozatos kérdés törlése a teljes hozzáférés megvonásához vezet, nem pont így írják ez csak az én szavaimmal megfogalmazva írom, kérdés hány ilyen kérdés törlés után van az oldalról való kitiltás, teljes megvonás?
2019. máj. 14. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs számszerűsítve, mert az a kérdés tartalmától függ. Ha olyat írsz, akár rögtön az első kérdés után kitiltanak, de ha enyhébb szabálysértő dolgokat, lehet 2 tucat után sem. Erre nincs konkrét válasz.
2019. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Ezeknél nincs szám, ahogy érzik. Elég undorító!
2019. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már volt egy pár kérdésem ami törlésre került, rossz mert sose tudom mikor lesz a végleges amikor tiltanak, de inkább átgondolom 2x is hogy mit írok ki, igyekszem betartani a szabályokat
2019. máj. 14. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írj a modoknak emailt, hogy megkérdezd mi a limit.


Ez igazából függ attól is, hogy hány letiltott fiókod van; ha egy idő után rád ismernek, pár kérdés törlése után tiltanak.


Olyan is van, hogy első törléssel tiltanak, ha pl a korod elárulod és nem vagy még 16.


Ha pl ugyazat a szabályt sérted meg, akkor is pár törlés után letiltanak.


Pár törlés kitiltással jár, ha a törlések között csupán napok teltek el.


De érdemes modoktól megkérdezni, hogy mennyi dobásod van még. Esetleg átgondolni, mielőtt megosztod a kérdést, hogy ez biztos rendben lesz e, minden pontnak megfelel.


Nem tudom miért törölték a kérdéseid, de, ha írsz példát, adjatok tanácsot.

2019. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
adjatok = adhatok
2019. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme írni, mert nem darabra osztogatják a tiltást. Ha felhívod magadra a figyelmed hogy rendszeres szabálysértő vagy, csak magaddal szúrsz ki. Lehet a napi pár száz törlés között észre sem vesznek - ha nem troll vagy -, de így te szólsz nekik hogy nézzenek már rád hogy miket csinálsz.


Egyszerűbb elolvasni és betartani a szabályokat. Tiltani szinte csak a trollokat szokták (ha tudják, van akit nem lehet), minden mást "csak" törölnek.

2019. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!