Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tilos itt olyan kérdést...

Miért tilos itt olyan kérdést feltenni, ami az oldal közössége felé irányul? Hol van leírva, hogy szabályellenes?

Figyelt kérdés

Az előbb is töröltek egy ártalmatlan kérdést, ahol kifejezetten a többi oldallátogató hogyléte, meg tervei felől érdeklődött a kérdező.

Nem ertem, mi volt ezzel a baj és a szabályzat melyik részébe ütközik egy ilyen jellegű kérdés?

Tényleg csak tudni szeretném, nem kötekedek. Csak tényleg nem értem.


2019. máj. 19. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
A konkrét kérdés mi volt?
2019. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%
"hogy vagytok, mit terveztek nyarra?"
2019. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez nem cset, nem beszélgetős oldal. Ha az ilyen kérdéseket engednék, akkor mindenki erre használná. Fészbukon kérdezze az ismerőseit, ne itt rontsa a levegőt.
2019. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is hül.yeség, de valószínű azért mert tárkereső, ismerkedési jellege van így. Máshogy kell megfogalmazni a kérdést, és akkor nem törlik ki. Pl. Milyen programokat tervezzek nyárra? Így már nem kifelé irányul a kérdés, a válaszolók pedig leírhatják maguktól, hogy ők mit csinálnak.
2019. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak a szabályzat ide vágó része érdekelt volna. De ezek szerint ha az emberek terveire kérdeznek rá, akkor az már off. Meg nem cset és társkereső, de kb minden harmadik kérdés: Hogy barátkozzak/hol szerezzek barátokat vagy barátnőt/magányos vagyok/valaki írjon rám stb... De ezek rendben vannak. Nem mondom, hogy értem.
2019. máj. 19. 14:57
 6/13 A kérdező kommentje:

Az igen. Szépen ki lett gyomlálva a válaszok nagyja. Nem én voltam... De nyugodtan töröltessétek a kérdést is, azt hiszem a választ indirekt mód megkaptam.

Azt a kérdést törlik, amit a legjobban mószerolnak. Nem sok köze van a szabályokhoz.

2019. máj. 19. 15:20
 7/13 anonim válasza:
meg a kategoriat is kicsereltek!:D egyebkent neha tenyleg vannak olyan kerdesek amiket papiron a szabalyzat ugyan nem tilt, de lehet rajtuk erezni, h azert ez nem ide valo. a te kerdesed is ilyen volt (mar ha te tetted fel). konkret szabalyt nem lattam erre, de azert mindenki erzi, h ez nem oke.
2019. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem az én kérdésem volt, csak válaszoltam. Mert szerintem ártalmatlan és kedves kérdés volt, nem pedig egy minden nap harmincszor felvetett téma, amitől már falnak megyek.


A kategória cserét is észleltem, de nem zavar.

2019. máj. 19. 15:28
 9/13 anonim ***** válasza:
És azt, ami személyeskedő, sértő stb. Természetesen jelenteni kell ehhez, mert maguktól nem nézik meg a kérdéseket és a válaszokat.
2019. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Te most visszajöttél kötekedni vagy mi a gondod? Nem értelek.

De ha neked örömet okoz, hogy töröltetsz, akkor kérlek tégy nekem egy szívességet és jelentsd ezt a kérdést törlésig. :)

2019. máj. 19. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!