Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyet nem értek. Ha itt...

Egyet nem értek. Ha itt moderátorok dolgoznak. Akkor tudniuk kéne hogy pl melyik felhasználó pedofil vagy barmilyen más roggyantagyu?

Figyelt kérdés
Mert a válaszaik vmit csak sejtetnek..
2019. máj. 24. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Elöször is gondold végig, hány felhasználó van. A moderátorok nem ismerhetnek minden egyes valakit, meg minden egyes kérdést/választ.

Màsodszor nem orvosok/pszichológusok, hogy bárkiröl is diagnózist állíthassanak fel.

Harmadszor, ha netán van is véleményük valakikröl, tenni nem tudnak semmit, amíg az illetö a legális határon belül van.

Emellett van egy csomó felhasználó, aki észrevehetgöen csak idétlen, hülyeségeket ír, és különbözö embereket személyesít meg - azaz egyszer ártatlan kislányként ír, akit bánttanak a szülei vagy iskolatársai, a következö esetben anyós, utána iskolaigazgató, stb, azaz csak megjátssza a különbözö karaktereket.

2019. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van..ezt nem gondoltam végig. Csak gondolj bele hogy az ilyen agybeteg emberek akar károkat is okozhatnak mas emberek életbe lelkébe..iszonyu.
2019. máj. 24. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz, hogy ha valaki feltünik neked valami okból - problámás kommentek, vagy privát üzenetek -, akkor emailban írsz a moderátoroknak, belinkelve vagy bemásolva a szerinted problémás részt.

Így meg tudják direkt nézni, hogy egyrészt az adott komment/üzenet tényleg gondot jelent-e, másrészt meg tudják nézni a felhasználó egyéb ténykedését, és le tudják tiltani szükség esetén.

Az egyetlen gond, hogy az illetö újra tud regisztrálni, de idövel egyre kevesebb öröme lesz benne.

A moderátorok email-címe az oldal alján található kapcsolat néven.

2019. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki tényleg pl pedofil nem bizonyítja az itteni tevékenysége, mert lehet, csak simán egy unatkozó troll. Valaki elkezd erkörcsteleneket írni unalmában, közben röhög magában, aztán, amikor elunja, kilép és cső. De lehet tényleg egy pedofil ül a túloldalon.


Mivel ez anonim oldal, így nem nagyon lehet kiszűrni, ki kicsoda


VISZONT!!!


Egyes kommentek vagy akár személyes üzik is nagyon károsak tudnak lenni.


Itt volt egy valaki, nem írom le a nick-jét, de a lényeg, hogy búlémiás (vagy csak simán troll) és azt csinálta, hogy a fogyókúrás meg a mentális betegségeknél az evészavaros kérdések alá bekommentelte, hogy ő imád bulémiás lenni, a Bulémia az ő Istennője és hogy ő nagyon boldog, mert ez az életstílusa; meg beírta másnak nyilvánosan pl, hogy aki 50 kg az dagadt.


Szerencsére a moderátorok rengeteg kommentjét törölték, de most képzeld el, az ilyeneket meglátja valaki (akár kamasz, akár fiatalfelnőtt, akár egy összetört lelkü idősebb valaki), aki nem biztos magában, aki anorexia határán van, aki belesett a bulémiába vagy aki nem szereti magát. Durva hatással lehet rá.


Én olvasgatom a GYIK-t (és javaslom néhány felhasználónak), hogy aki ír, emberi élőlény, így aként kell bánni vele, de lényegében én se ismerem őt, ő se engem, így a véleményétél, szavaitól függni se szabad.

2019. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem látják hal istennek
2019. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak vele és nem is igen győznék mert ha például benézel a házi kedvencek rovatba eszement gusztustalan kérdések és válaszok vannak kiírva beteges hajlamú, saját családjukban és emberekben csalódott és gyűlölködő személyektől. Ugyanez sokszor az állatvédő oldalakon is érvényes. Én azt tapasztaltam hogy ott még a moderátorok is a normális hozzászólásokba kötnek bele mert azok a lények azt várják el.
2020. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!