Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Válaszoltam egy kérdésre:...

Válaszoltam egy kérdésre: egészség-nők egészsége témakörben. Az volt a kérdés, mit lehet tenni izzadás ellen. Igazságtalanul lepontoztak 23%-ra. Jártatok már igy?

Figyelt kérdés
Korrektül válaszoltam, gondoltam egy fiatal lány, nem tudja, hogy kezelje magát, 15óra 04-es voltam-golyós dezodoros. Visszanéztem később és láttam ez a válasz 23 %-ban volt hasznos. MIÉRT?Teljesen kimeritő volt a válasz. Ilyen esetben ki pontozza le? a GYIK, vagy a kérdező izzadós?
2010. júl. 7. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy-két idióta pontoz le válaszokat, ne foglalkozz velük.
2010. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát nem a kérdező viszi le a pontokat, és nem is a GYIK, hanem az olvasók? és milyen arányban? Ha valaki nyom egy lefelé ujjat az hány százalékkal viszi le a válasz hasznossági százalékát? Új vagyok és tényleg érdekel, hogyan jön ki ez a szám.
2010. júl. 7. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Én igazából nem értem ezt a pontozósdit. Volt olyan, hogy kiírtam egy kérdést, és amikor újból beléptem már volt 4 válasz, és mindegyik valahány százalékban hasznos volt, holottt én még nem is nyomtam meg egyik kezecskét sem . . .


Meg különben is . . . Van 3 kezecske. Az egyik gondolom a 100%, a másik az 50%, a harmadik a 0. hogy jön ki 23???

2010. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Általában azért pontoznak le, mert nem értenek egyet a válasszal. Úgy tűnik, azemberek nagy része nem golyós dezodor-párti, ezért lettél lepontozva.

Nem érdemes foglalkozni a pontozással, marhaság az egész, nem reális a százalék, ami kijön, mert nem a válasz hasznossága szerint pontoznak az emberek, hanem kinek milyen kedve van. Úgyse azt nézik a válaszolók meg a kérdező se, hogy hány százalékos vagy, teljesen fölösleges ez a funkciója az oldalnak.

2010. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát az olvasók pontoztak le? egy ember egy lefelé forduló keze hány pont? mik a játékszabályok? miért nem lehet elérni a gyik szerkesztőit?Olyanok mint Colombó felesége.
2010. júl. 7. 18:26
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Az is lehet hogy egyesek kötözködésnek vették, mert ahogy olvastam, végülis leírtad neki hogy, hogy kéne megfürdeni :D

Ő meg lehet valami spéci dologra gondolt (pl. amit az elötted válaszoló írt), mert ez neki nem válik be. De a kedvedért nyomtam egy zöld kezet mostmár 39% lett. :P

2010. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez tök jó :) Én is kattintottan, és 52 %
2010. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy. Tényleg nem oktatásnak szántam a fürdésre. Van pl. egy rokongyerek a családban, szegény 2 perc alatt bebüdösödik. Szégyellte magát miatta.egyszer ugyanigy elmagyaráztuk Neki, hálás volt,/ az Anyjától hiába várta volna/. Azóta sztorizik a haverjaival/jószagúan/hogy hogy is történt a szagtalanitása.
2010. júl. 7. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne törődj vele, néhány idióta pontoz le. Mondjuk sokan még jobban lepontoznak utána, mert látják, hogy kevés százalékod van. De ha elküldöd a linket én felpontozlak.
2010. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!